Przepowiednie Nostradamusa na 2018 rok. Lepiej nie planować urlopów

Wojciech Kozicki
29.12.2017  15:14
Nostradamus przepowiednie 2018
Nostradamus przepowiednie 2018 Fot: programma.sorrisi.com/Nostradamus, Le ultime profezie

Niewielu ludzi dożyje do następnego sylwestra.

14 grudnia obchodzono 514. rocznicę urodzin słynnego wizjonera i francuskiego lekarza Nostradamusa. Z tej okazji warto przypomnieć sobie jego przepowiednie na 2018 rok. Niestety według słynnego astrologa ludzkość ma małe szanse na przetrwanie.

Jak informuje express.co.uk, zdaniem Nostadamusa w 2018 roku ludzkość czeka wiele cierpienia. Wybuchnie III wojna światowa, którą zwiastować będzie śmierć Mabusa (poprzednika Antychrysta). Nie wiadomo jednak kto miałby nim być.

Wielki konflikt rozpocznie się we Francji i zaatakowana zostanie cała Europa. Wojna będzie potworna i potrwa 27 lat. Gdy nastanie pokój niewielu będzie się mogło nim cieszyć – przewidywał Nostradamus (express.co.uk).

Globalny konflikt spowoduje kryzys gospodarczy. Nie braknie również katastrof naturalnych, a temperatura na Ziemi wzrośnie z powodu wycinki drzew.

Jeśli ktoś jeszcze nie widział Krzywej Wieży w Pizie lub rzymskiego koloseum, to może być ostatnia okazja. Nostradamus ostrzegał, że w 2018 roku nastąpi erupcja wulkanu Wezuwiusz. Efektem będzie potężne trzęsienie ziemi, które zabije kilkanaście tysięcy osób. Znaczna część Półwyspu Apenińskiego znajdzie się pod wodą.

Wizerunek Nostradamusa
Wizerunek Nostradamusa Fot: East News

Dobre wiadomości

Stany Zjednoczone również ucierpią z powodu kataklizmów. Kontynent zostanie zdruzgotany przez wstrząsy sejsmiczne. Coś może być na rzeczy, ponieważ wulkan Yellowstone, jest coraz bardziej niespokojny. Lada moment może doprowadzić do globalnej katastrofy.

Zachodnia część Ameryki Północnej zostanie zniszczona, gdy zatrzęsie się ziemia. Wstrząsy będą odczuwalne na całej planecie – ostrzegał Nostradamus (express.co.uk).

Cała Ziemia ucierpi z powodu fali przemocy w momencie, gdy na niebie pojawi się kometa. Dzieła zniszczenia dopełnią terroryzm i broń nuklearna.

Nie wszyscy wierzą jasnowidzowi, który już za życia oskarżany był o herezje. Jednak, jak podaje serwis express.co.uk, kilka razy trafił już w dziesiątkę. Przewidział m.in. dojście do władzy Napoleona i Hitlera, a także atak na World Trade Center.

Jego wizja wybuchu wojny cieszy się popularnością, bo wielu ludzi czuje się bezradnych. Świat jest poza ich kontrolą i próbują sobie z tym poradzić – napisał Alessandro Bruno z serwisu Lombardiletter.com.

Wizjoner miał też dobre wiadomości. Jego zdaniem zbliża się koniec podatków na Zachodzie. Tak jak obiecywał prezydent Donald Trump, podatek dochodowy ma być wkrótce jedynie wspomnieniem.

Dzięki rozwojowi medycyny ludzie będą mogli żyć nawet 220 lat. Biorąc pod uwagę przewidywane przez Nostradamusa katastrofy, najwyraźniej nikomu nie będzie jednak dane dożyć tak sędziwego wieku.

smutna kobieta biuro

ZOBACZ TEŻ: Najgorsze znaki zodiaku

Przeczytaj więcej
Komentarze