Przez 60 lat byli najlepszymi przyjaciółmi. Dopiero teraz odkryli, kim są dla siebie

Wojciech Kozicki
27.12.2017  14:06
Alan Robinson i Walter Macfarlane
Alan Robinson i Walter Macfarlane Fot: Facebook.com/Milia Macfarlane Alapa

Mają już wspólne plany na emeryturę.

Alan Robinson i Walter Macfarlane urodzili się na Hawajach w odstępie 15 miesięcy. Obaj nie znali swoich biologicznych ojców. Poznali się w szóstej klasie szkoły podstawowej 60 lat temu, gdy grali w piłkę. Od tamtej pory są najlepszymi przyjaciółmi. Jednak ich znakomite relacje okazały się czymś więcej.

Jak informuje time.com, Macfarlane w końcu postanowił dowiedzieć się kto jest jego ojcem. Rozpoczął poszukiwania. Poprosił o pomoc portal Ancestry.com, który znajduje przodków wykorzystując materiał DNA. Wkrótce okazało się, że najbardziej spokrewniony z Macfarlanem jest użytkownik o nicku Robi 737.

Wspólna matka

Tak się składa, że Robinsona w młodości nazywano Robim. Pracował jako pilot dla linii lotniczych Aloha Airlines. Latał Boeingami 737. Również chciał odnaleźć swoich rodziców z pomocą wspomnianego portalu. Wieloletni przyjaciele okazali się braćmi.

Szok. To niesamowite uczucie. Zapewne jeszcze bardzo długo będę wstrząśnięty. To najlepszy świąteczny prezent jaki mogłem sobie wyobrazić - powiedział Robinson (time.com).

Robinson i Macfarlane dowiedzieli się, że mieli wspólną matkę. Niedługo później na wspólnym przyjęciu oznajmili bliskim, że są ze sobą spokrewnieni. Teraz planują wspólną podróż i emeryturę.

Po 60 latach znajomości dowiedzieli się, że są braćmi:

Przeczytaj więcej
Komentarze