Przyłapany na gorącym uczynku. Niepełnosprawny żebrak biega za piłką [WIDEO]

Magdalena Kulej
15.02.2018  13:50
Żebracy grają w piłkę
Żebracy grają w piłkę Fot: youtube.com / Кубань 24

To było nieczyste zagranie.

Znaleźć dorosłego mężczyznę lubiącego kopnąć czasem w piłkę nie jest trudno. Zwykle jednak nie są to niepełnosprawni żebracy. Tymczasem taki przypadek zdarzył się 8 lutego w Rosji.

Jak podaje lokalny portal kuban24.tv, incydent zarejestrowały kamery monitoringu w Krasnodarze w rejonie Morza Czarnego. Początkowo na opublikowanym w sieci nagraniu nie dzieje się nic niecodziennego.

Mężczyzna o kulach stoi w podziemnym przejściu zwrócony twarzą do kolegi, który stoi po drugiej stronie. Portal „Kuban 24” przekonuje, że obaj są żebrakami, którzy w podziemnym przejściu proszą o jałmużnę.

Cudowne ozdrowienie

Gdy jednak ostatni przechodzień znika z pola widzenia, niepełnosprawny żebrak w niepojęty sposób wraca do zdrowia. Mężczyzna opiera kule o ścianę i oddaje się sportowym pasjom.  

Uznanie zamiłowania do piłki nożnej za lekarstwo jest niebywale trudne. Nie dziwi więc oburzenie internautów.

To szczyt, żeby udawać niepełnosprawność i wyłudzać pieniądze, które mogłyby trafić do kogoś, kto naprawdę ich potrzebuje – pisze oburzony Adam. (rt.com)

Wśród zbulwersowanych znaleźli się też obrońcy żebraków. Niektórzy zauważają, że nieprzychylne komentarze są dla mężczyzn krzywdzące, bo ich ruchy wyraźnie wskazują na ból.

Zobacz, jak "niepełnosprawni" żebracy grają w piłkę:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy twoim zdaniem żebracy oszukiwali?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze