Psychoaktywny deser na patyku. Te cztery smaki nie będą wszędzie legalne

Magdalena Kulej
27.12.2017  17:00
Psychoaktywna deser na patyku.
Psychoaktywna deser na patyku. Fot: Instagram.com / @thealicemoon

Brownie z trawką jest już passé.

Wata cukrowa to smak festynów i beztroskiej zabawy. Do tej pory kojarzyła się przede wszystkim z dzieciństwem, ale to ma się wkrótce zmienić.

O słodki haj dla dorosłych zadbała firma B-Edibles z siedzibą w San Diego, gdzie rozpoczęto sprzedaż waty cukrowej zawierającej kannabinoidy pochodzące z marihuany.

Jak podaje portal huba.news, wata cukrowa nadziewana konopiami jest dostępna w czterech smakach: arbuzowym, lawendowym, jabłkowym i różanym. Każda z nich podawana jest w innym, pastelowym kolorze.

Wata

Według informacji fpiec.pl do każdej waty producenci dodają aż 100 miligramów tetrahydrokannabinolu. Mimo to deser nie smakuje trawką.

Bycie latynoską sprawia, że trudno mi rozpocząć rozmowę o konopiach z bliską rodziną i przyjaciółmi, ponieważ nadal są one postrzegane jako coś złego. Żeby przełamać lody, wiedziałam, że muszę stworzyć coś zupełnie innego niż to, co kojarzy się z konopiami – tłumaczy pomysłodawczyni przysmaku. (huba.news)

Antydepresyjny smakołyk na patyku błyskawicznie stał się hitem sprzedaży w Kalifornii. Choć nie jest jeszcze dostępny poza nią, wieść o innowacyjnym projekcie zdążyła już obiec cały świat.

Zagłosuj

Co sądzisz o wacie na patyku z dodatkiem marihuany?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze