Robert Biedroń w świątecznej piosence. Wystąpił w duecie z Sarsą

Wojciech Kozicki
20.12.2017  09:53
Robert Biedroń i Sarsa w świątecznej piosence
Robert Biedroń i Sarsa w świątecznej piosence Fot: Facebook.com/Robert Biedroń

Sądząc po reakcji fanów, został prezydentem internetu.

„I znów idą święta”, i znów gej wywołał burzę w sieci. Jeszcze nie opadły emocje po piosence Jakuba i Dawida, a do akcji wkroczył Robert Biedroń. Wraz z wokalistką Sarsą zaprezentował utwór, który uczyni Gwiazdkę jeszcze bardziej kolorową.

Jeśli ktoś chce dowiedzieć się, czy włodarz pomorskiego miasta mógłby wystartować w "Idolu", czeka go rozczarowanie. Jak informuje WP.pl, homoseksualny polityk w teledysku jedynie występuje i składa życzenia. Śpiewają Sarsa i chór Fantazja Słupsk.

Wideo utrzymane jest w sielankowym świątecznym nastroju. Dzieci wieszają bombki na choince, potrząsają prezentami. Nie brakuje całusów i lokowania produktu niemieckiej firmy zajmującej się sprzętem audio.

Prezydent Słupska apeluje o nowy rok bez kłótni i sporów. Życzy również wszystkim spełnienia marzeń.

Bajka Biedronia

Teledysk na facebookowym profilu Biedronia wyświetlono w ciągu doby ponad 100 tys. razy. Internauci są zachwyceni piosenką i postawą prezydenta. Sądząc po ich komentarzach, niektórzy zapewne wkrótce przeprowadzą się do Słupska

Pięknie, można? Tak, ale trzeba być dobrym, mądrym, sympatycznym człowiekiem i prezydentem miasta z prawdziwego zdarzenia. Wesołych Świąt życzę Prezydentowi, Jego Partnerowi i wszystkim mieszkańcom Słupska – napisała Renata (facebook.com/Robert Biedroń).

Wzorowe miasto, wzorowy prezydent, tylko pozazdrościć  - twierdzi Kon Walia (facebook.com/Robert Biedroń).

Oglądam to jak bajkę i nie mogę uwierzyć. Słupszczanie, ale z was szczęściarze – zazdrości Anna (facebook.com/Robert Biedroń).

Świąteczna piosenka Biedronia nie budzi takich kontrowersji jak kompozycja "Pokochaj nas w święta" gejów Jakuba i Dawida. Zdaniem niektórych posunęli się za daleko, ponieważ migdalili się ze świętym Mikołajem.

Zagłosuj

Co sądzisz o występie Roberta Biedronia w świątecznym teledysku?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze