Poszedł z psem do lasu. Zobaczył lewitujące dziecko [WIDEO]

Wojciech Kozicki
29.12.2017  13:43
Lewitujące dziecko z Rosji
Lewitujące dziecko z Rosji Fot: Youtube.com/into wonder

Nie było tam samo.

Pewien Rosjanin wybrał się z psem Tarzanem na spacer w leśne ostępy. Zapewne nie zapomni tej wyprawy do końca życia. Był świadkiem sceny rodem z filmu „Paranormal activity”.

Zwierzę miało aportować, a mężczyzna nagrywał telefonem jego wyczyny. Nagle czworonóg uciekł w zarośla. Nie słuchał nawoływań, więc Rosjanin poszedł za nim. Jak informuje doubtfulnews.com, wtedy zobaczył coś niesamowitego.

Na ścieżce stała pewna kobieta z dziewczynką. Dziecko unosiło się jednak nad ziemią. W tym momencie pies zaszczekał i niezwykły pokaz się skończył.

lewitujace dziecko w lesie
lewitujace dziecko w lesie Fot: Youtube.com/into wonder

Magia i pies

Internauci są pod wrażeniem filmu, choć nie wszyscy wierzą, że dziewczynka naprawdę lewitowała. Nie brakuje jednak osób, które podejrzewają działanie magii.

Pewnie ta kobieta uczyła dziecko magicznych sztuczek – twierdzi Nicolas Licastro (youtube.com/mostlyghostsdotcom).

Przyjcie się dokładnie nagraniu. W tle widać upiornego mężczyznę z kijem, chociaż to może być iluzja – napisał Lotus4271 (youtube.com/mostlyghostsdotcom).

To dziecko wisiało na gałęzi drzewa – sądzi kanishq chandran (youtube.com/mostlyghostsdotcom).

Lewitująca postać oraz jej towarzyszka zorientowały się, że były obserwowane. Chwyciły się za ręce i uciekły. Rosjanin nie krył zaskoczenia i zdezorientowany pytał sam siebie „co to było?”.

Wideo znalazło się w serwisie YouTube.com za sprawą użytkownika o niku „Jevgenij2000”. Do tej pory film z unoszącą się nad ziemią tajemniczą dziewczynką obejrzano 2,6 mln razy.

Zobacz lewitujące dziecko w lesie:

Przeczytaj więcej
Komentarze