Rosjanin ukradł wóz bojowy. Wjechał nim do sklepu po alkohol

Wojciech Kozicki
11.01.2018  09:43
Kradzież alkoholu w Rosji
Kradzież alkoholu w Rosji Fot: Twitter.com/FlashNord

Jedno wino, a demolka jak po bitwie.

Takie rzeczy tylko w Rosji. Pewien mężczyzna ukradł transporter opancerzony. Najwyraźniej nie wiedział jak nim kierować, bo zderzył się z zaparkowanym autem. Stracił panowanie nad pojazdem, a wycieczka skończyła się wjechaniem w witrynę sklepu. 

Potwierdziło się, że okazja czyni złodzieja. Rosjanin nie mógł się oprzeć i ukradł ze zdemolowanego sklepu butelkę wina. Uciekł z miejsca zdarzenia. Gdy zatrzymała go policja, wciąż miał zdobycz przy sobie. Był nietrzeźwy.

Rosjanin ukradł wóz bojowy, zniszczył zaparkowany samochód i zdemolował sklep - poinformowało LET0... na swoim Twitterze.

Po posiłki

Jak podaje themoscowtimes.com, złodziej „pożyczył” wóz bojowy MT-LB z lokalnego centrum szkoleniowego organizacji paramilitarnej. Kradzieży dokonał 10 stycznia w miejscowości Apatyty w obwodzie murmańskim. Na szczęście transporter nie był uzbrojony i służył jedynie do celów szkoleniowych.

To nie pierwszy przypadek, gdy ktoś wybiera się na zakupy wojskowym pojazdem. W 2017 roku belgijscy żołnierze postanowili coś przekąsić po paradzie w stolicy. Pojechali wozem bojowym do restauracji Quick po posiłki. Zamówili jedzenie w okienku i po chwili odjechali.

Przeczytaj więcej
Komentarze