Siłownia oferuje kompletnie nagie treningi. Miejsca w grupie koedukacyjnej wciąż dostępne

Magdalena Kulej
02.01.2018  14:40
Siłownia oferuje kompletnie nagie treningi.
Siłownia oferuje kompletnie nagie treningi. Fot: Pixabay.com

Tym razem noworoczne postanowienie ma szansę na powodzenie. 

Jak każdego roku, dzięki noworocznym postanowieniom wzbogacają się właściciele siłowni i klubów fitness. „Pójdę na siłownię” to standardowe i jedno z najpopularniejszych przyrzeczeń. Wytrwać w nim jest jednak o wiele trudniej i zapewne frekwencja w tych miejscach zacznie wkrótce stopniowo spadać.

Tego problemu nie będzie miał właściciel siłowni Hanson Fitness. To wyjątkowe miejsce, odwiedzane często przez takie gwiazdy jak Rihanna czy Tom Cruise, już wkrótce zyska na popularności jeszcze bardziej.

Rihanna na siłowni Hanson Fitness w Nowym Jorku.
Rihanna na siłowni Hanson Fitness w Nowym Jorku. Fot: TK / JosiahW / Splash News

Jak podaje newnownext.com, siłownia Hanson Fitness otwiera rok 2018 zupełnie nowymi i zupełnie nagimi treningami. Już 5 stycznia pierwsi śmiałkowie staną na bieżni kompletnie obnażeni. Ochotnicy dokonują już zapisów do grup: żeńskiej, męskiej i koedukacyjnej. 

To niesie za sobą szereg korzyści związanych ze zdrowiem i pozwala naszym bywalcom na odrobinę zabawy – śmieje się właściciel siłowni Harry Hanson. (newnownext.com)

Hanson zachęca też do udziału w zajęciach tych odrobinę nieśmiałych. Mniej pewni siebie mogą stawić się na treningu w bieliźnie w cielistym kolorze. Trenerzy są przekonani, że po kilku treningach już każdy zrzuci z siebie nadmiar odzieży. 

Nagie treningi startują już 5 stycznia.
Nagie treningi startują już 5 stycznia. Fot: Facebook.com / @HansonFitnessNYC/
Przeczytaj więcej
Komentarze