Siostry Godlewskie w telewizji śniadaniowej. Zdradzają swoje plany

Wojciech Kozicki
02.01.2018  11:55
Siostry Godlewskie i świąteczna piosenka
Siostry Godlewskie i świąteczna piosenka Fot: Youtube.com/Siostry Godlewskie

Można to uznać za groźby.

Siostry Małgorzata i Esmeralda Godlewskie szturmem podbiły internet. Ich wykonanie świątecznej piosenki „Pada śnieg” obejrzano (łącznie z przeróbkami) w serwisie youtube.com 8 milionów razy. W końcu trafiły także do programu „Dzień Dobry TVN” i udzieliły wywiadu.

Esmeralda, a tak naprawdę Monika, przyznała, że zdają sobie sprawę z ogromnego hejtu. Nie zamierzają jednak wywieszać białej flagi. Dzięki siostrzanej sile dają radę znosić krytykę.

"Wokalistki" są świadome, że mają pewne braki choreograficzne i wizerunkowe, a czasem zdarza im się zaśpiewać nieczysto. Zamierzają jednak nad tym pracować. W programie padła deklaracja, które dla ich antyfanów mogła zabrzmieć jak groźba.

Śpiewająca pielęgniarka

Ludzie o skłonnościach masochistycznych i miłośnicy talentu wokalnego sióstr będą zachwyceni. Nie poprzestaną na kolędowaniu. Mają już plan pobicia rynku muzycznego. W sieci można już znaleźć ich kolejny hit, tym razem nagrany z okazji sylwestra.

Krytykowano ich m.in. ich piersi i usta. Gwiazdy zaapelowały, by nie oceniać ich po wyglądzie. Uważają, że kobiety w Polsce powinny się wzajemnie wspierać, a nie krytykować.

Okazało się, że jedna z sióstr to z wykształcenia pielęgniarka i skończyła warszawski uniwersytet. Niektórym internautom jej unikatowa maniera wokalna tak bardzo nie przypadły do gustu, że zagrozili jej odebraniem prawa do wykonywania zawodu.

Wywiad z siostrami Godlewskimi:

Źródło: X-News/TVN

Zagłosuj

Czy siostry Godlewskie powinny dalej śpiewać?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze