Siostry Godlewskie wywołały burzę nowym zdjęciem. "Jak pierdnięcie bizona"

Wojciech Kozicki
15.05.2018  10:47
Siostry Godlewskie nogi ciało seksowne gorące fotki
Siostry Godlewskie nogi ciało seksowne gorące fotki Fot: Instagram.com/malgorzata_godlewska_official

Internauci zwrócili uwagę na pewien szczegół na gorącej fotce.

Kariera sióstr Godlewskich się rozpędza. Esmeralda i Małgorzata Godlewskie nagrywają teledyski, pozują na ściankach, chcą iść do „Tańca z gwiazdami”, pracują jako rozebrane pogodynki i poprowadzą „Hejt listę”, a ich nagie zdjęcia robią furorę w internecie. Publikują nawet zdjęcia bez makijażu, by pokazać, że są naturalnie piękne.

Godlewskie - gorąca fotka

Skoro lato, to nie mogło zabraknąć fotki z opalenizną. Siostry Godlewskie pozowały więc w ogrodzie w pełnym słońcu. Jak podaje kobieta.wp.pl, coś jednak na tym zdjęciu jest nie tak.

Nogi Esmeraldy Godlewskiej wydają się dziwnie rozmyte. Biodra straciły na krągłości, a łydki zrobiły się dosyć kanciaste. Są nieproporcjonalnie chude i lekko powyginane. Całość wygląda na nieudolnie wyretuszowaną - zwrócił uwagę serwis kobieta.wp.pl.

Internauci również  skrytykowali celebrytki. Niektórzy jednak doceniają ich wyjątkową urodę. Nie brakuje również osób, które zwróciły uwagę na pewien szczegół na kroczu jednej z sióstr.

Nogi sobie odchudziłaś, to od razu cycki sobie skróć. Po co ci takie sztuczne torby? – zaapelowała malinka890ce. (instagram.com/malgorzata_godlewska_official)

Coś nieludzko pofalowane te nogi u siostry – zauważyła Dorota_es89. (instagram.com/malgorzata_godlewska_official)

Ślicznotki seksowne – napisała kusiakrafi8650. (instagram.com/malgorzata_godlewska_official)

Wyglądacie jak pierdnięcie bizona – skomentowała natifijol. (instagram.com/malgorzata_godlewska_official)

Najwyraźniej siostry Godlewskie nie mają kompleksów i nie przejmują się negatywnymi komentarzami. Udowadniają to publikując kolejne odważne i gorące fotki. Gdy kręciły nowy teledysk na Majorce, Małgorzata Godlewska zaprezentowała swoje nagie piersi.

ZOBACZ TEŻ: Czy słuchanie sióstr Godlewskich powoduje raka?

Zagłosuj

Która siostra Godlewska jest bardziej seksowna?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze