Skąpo ubrana Ola Ciupa pozuje na rajskiej plaży. Nie obyło się bez hejtu

Magdalena Barszczak
14.12.2017  11:25
Ola Ciupa pozuje w bikini na rajskiej plaży
Ola Ciupa pozuje w bikini na rajskiej plaży Fot: Instagram.com/ola_ciupa

Jedno zdjęcie szczególnie zdenerwowało internautów.

Ola Ciupa wybrała się na urlop w ciepłe kraje. Modelka odpoczywa na jednej z wysp Republiki Zielonego Przylądka. Gorąca atmosfera sprawiła, że piękna prezenterka 4FunTv zrzuciła z siebie bluzki i jeansy na rzecz seksownego bikini.

Kariera Ciupy nabrała tempa, kiedy 27-latka wystąpiła u boku Donatana i Cleo w teledysku. Zawędrowała aż na kopenhaską scenę Eurowizji, gdzie dwa lata temu w stroju Słowianki z zapałem prała na tarze. Występ zapadł w pamięć europejskim mediom, a stylizacja celebrytki została określona wtedy przez szwedzkiego dziennikarza mianem „seksistowskiej”.

Ciupa wie, że ma teraz swoje pięć minut, więc wykorzystuje je, jak może. Modelka chętnie prezentuje swoje wdzięki na Instagramie, który obserwuje 225 tys. fanów. Ostatnio podzieliła się kilkoma gorącymi zdjęciami z egzotycznej wyprawy. Uwadze internautów nie uszła szczególnie jedna fotografia, na której 27-latka pozuje z czarnoskórymi nastolatkami.

„Nygasy zadowolone z takiej laski”, „Uwaga plaża i głodni uchodźcy!”, „Gang Bang był pewnie” – to tylko niektóre z komentarzy pod tym zdjęciem. Reszta z nich nie nadaje się do zacytowania.

Zobacz gorące zdjęcia Oli Ciupy:

Przeczytaj więcej
Komentarze