Sławomir zdetronizował Martyniuka. Za „Miłość w Zakopanem” buduje dom

Magdalena Kulej
25.01.2018  12:50
Zenek, Magda i Sławomir
Zenek, Magda i Sławomir Fot: Facebook.com / @slawomirfunpage

W tym tempie niedługo postawi całe osiedle.

Autor hitu „Miłość w Zakopanem” ma co świętować. Jego imię zna dziś cała Polska, a wielki przebój bije rekordy popularności.

Choć wydawać by się mogło, że to Zenon Martyniuk jest niekwestionowanym królem disco polo, wyniki oglądalności klipu Sławomira Zapały mogą tę teorię podważyć. „Miłość w Zakopanem” obejrzano w serwisie Youtube już ponad 90 milionów razy. To zdumiewająca liczba, bo klip ukazał się w kwietniu, czyli zaledwie dziewięć miesięcy temu.

Dla porównania największy przebój Zenka odtworzono 140 milionów razy w ciągu trzech lat. Jak podaje se.pl, popularność teledysku i wyświetlane reklamy pozwoliły zarobić Sławomirowi nawet 2 miliony złotych.

To dopiero początek

„Super Express” zaznacza, że to nie jedyne zyski 35-letniego artysty. Sławomir jest w ostatnim czasie bardzo zapracowany i gra nawet kilkanaście koncertów w miesiącu. Biorąc pod uwagę, że za każdy z nich życzy sobie od 25 do 30 tys. zł, jego dochody z występów na żywo mogą powalić na kolana.

Związek Artystów Scen Polskich podaje, że "Miłość w Zakopanem" jest aktualnie najczęściej graną polską piosenką na dyskotekach, a za taki sukces artysta również może liczyć na hojne wynagrodzenie. Zyski przyniesie też wkrótce wydana w kwietniu płyta.

Podryw w rytmie disco polo

Zyskami ze swojej muzyki Sławomir dzieli się z ukochaną. Para już zdecydowała, na co wyda część zarobionych pieniędzy.

Wreszcie poczuli finansową stabilność i mogą zrealizować marzenie o budowie domu w rodzinnych stronach artysty, w powiecie limanowskim - zdradziła w rozmowie z "Rewią" znajoma pary. (pomponik.pl)

21544184_1437334839682656_3807285784388562987_o
21544184_1437334839682656_3807285784388562987_o Fot: Facebook.com / @slawomirfunpage

33-letnia Magdalena Kajrowicz też szybko zyskała zainteresowanie mediów. Serwisy plotkarskie ubolewały nad brakiem dostępu do szczegółów życia prywatnego muzycznej pary. Teraz światło dzienne ujrzała opublikowana w tygodniku „Rewia” historia miłości Magdy i Sławomira. Choć fani spodziewali się jej początków w Zakopanem, podryw zadziałał najwyraźniej w Hiszpanii.

Pracowałam jako kelnerka. Gdy Sławomir pierwszy raz mnie zobaczył, nie wiedział, że jestem Polką i zaczął mówić po hiszpańsku. W odpowiedzi zaproponowałam mu ruskie pierogi! Wtedy zorientował się, że jestem Polką – powiedziała Magda. (pomponik.pl)

Kelnerka tak bardzo spodobała się muzykowi, że postanowił odwdzięczyć się za miłą obsługę napiwkiem w wysokości tygodniowego wynagrodzenia. Dziś szczęśliwy ojciec Kordiana przyznaje, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia.

Sławomiri Magda z synem Kordianem.
Sławomiri Magda z synem Kordianem. Fot: Facebook.com / @slawomirfunpage

Zobacz teledysk do najpopularniejszej polskiej piosenki:

Przeczytaj więcej
Komentarze