Sławomir pobił Madonnę. Konsekwencje mogą go ucieszyć

Magdalena Kulej
15.02.2018  11:37
Sławomir pobił Madonnę. Konsekwencje mogą go ucieszyć
Sławomir pobił Madonnę. Konsekwencje mogą go ucieszyć Fot: facebook.com / @slawomirfunpage

Król rock polo jest nieprzewidywalny. 

Nie tak dawno okazało się, że nowa gwiazda polskiej sceny muzycznej ma szansę przejąć tron należący do tej pory do króla disco polo, Zenka Martyniuka. Okazuje się, że o swoją karierę powinny obawiać się też sławy światowego formatu.

Jak podaje se.pl, 35-letni Sławomir Zapała ma kolejny powód do „polewania się szampanem”. Po dziewięciu miesiącach od premiery teledysk do hitu „Miłość w Zakopanem” ma już ponad 109 milionów wyświetleń.

Sławomir nie tylko wygryzł popularnym klipem „Oczy zielone” (142 mln wyświetleń przez 3 lata), ale i samą królową popu, Madonnę. „Super Express” porównał ostatnie dokonania tej dwójki. Wnioski zaskoczyłyby niejednego muzycznego krytyka.

Gwiazdy zagrożone

Okazuje się, że dwa ostatnie hity promujące najnowszą płytę Madonny nie mają w sumie tylu odsłon, co „Miłość w Zakopanem”. Wygrana z Madonną to dla Sławomira prawdziwy powód do dumy.

Jeśli jego stale rosnąca popularność się nie zatrzyma, wydany w kwietniu 2017 roku album "The Greatest Hits" jeszcze zimą może dobić do 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy, a tym samym zdobyć platynę. Rzecznik prasowy sieci Empik, Monika Marianowicz, potwierdziła, że ten sukces jest bardzo prawdopodobny. Od pamiętnego sylwestra album Sławomira nie wypadł poza TOP 10

Słąwomir
Zagłosuj

Byłeś już na koncercie Sławomira?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze