Somalijski imigrant udawał pielęgniarza na porodówce. Próbował zgwałcić rodzącą pacjentkę

Magdalena Kulej
03.01.2018  16:27
Somalijski imigrant udawał pielęgniarza na porodówce. Próbował zgwałcić rodzącą pacjentkę
Somalijski imigrant udawał pielęgniarza na porodówce. Próbował zgwałcić rodzącą pacjentkę Fot: Facebook.com / Alessia Ambrosi

Dobra charakteryzacja to podstawa.

Do głośnego skandalu doszło w jednym z włoskich szpitali w sylwestrową noc. Pochodzący z Somalii imigrant udawał pielęgniarza, by dokonać próby gwałtu kobiecie, która akurat wydawała na świat potomstwo.

Jak podaje portal roma.repubblica.it, zdeterminowany mężczyzna ukradł fartuch medyczny jednego z pielęgniarzy, a następnie wdarł się na oddział położniczy szpitala Sant'Eugenio w Rzymie podczas porodu 43-letniej kobiety.

Joker

38-letni Somalijczyk, masturbując się, zbliżył się do rodzącej i zaczął ją obmacywać. Włoszka próbowała go przepędzić. Spanikowana zawołała na pomoc pielęgniarki i lekarzy, którzy szybko unieszkodliwili zboczeńca i zaalarmowali policję.

Tylko Bóg wie, dlaczego to zrobiłem - miał powiedzieć służbom. (roma.repubblica.it)

Mężczyzna został aresztowany i oskarżony o próbę gwałtu, przemoc seksualną i kradzież. Włoskie źródła podają, że jest już po pierwszej rozprawie. Na wniosek obrońcy oskarżonego, zostaną przeprowadzone badania dotyczące poczytalności w chwili popełnienia czynu i jego aktualnego stanu zdrowia psychicznego.

Szpital Sant'Eugenio w Rzymie, gdzie doszło do incydentu.
Szpital Sant'Eugenio w Rzymie, gdzie doszło do incydentu. Fot: Facebook.com / Alessio Corradini
Przeczytaj więcej
Komentarze