Sprzedają pluszowego Jezusa. Powstał w oparciu o objawienia

Wojciech Kozicki
11.12.2017  11:50
Pluszowa maskotka Jezusa
Pluszowa maskotka Jezusa Fot: Facebook.com/Dystrybucja Katolicka

Zbawiciela można kupić w promocji.

Jeśli ktoś szuka wyjątkowego prezentu na święta dla najmłodszych, powinien skorzystać z oferty sklepu internetowego Dystrybucja Katolicka. Jak informuje WP.pl, za 99 złotych (przecena ze 120 złotych) sprzedaje pluszową maskotkę Jezusa

Niektórym taka podobizna Mesjasza może wydawać się niezgodna z jego powszechnienie znanym wizerunkiem. Sklep jest na takie zarzuty jednak przygotowany. Wyjaśnia wszystko w opisie produktu.

Maskotka powstała w oparciu o objawienia świętej siostry Faustyny Kowalskiej. Na tunice ma wyhaftowane Najświętsze Serce Jezusa – napisała Dystrybucja Katolicka na swoim Facebooku.

30-centymetrową zabawkę śmiało można kupić najmłodszym. Nie będzie dla nich zagrożeniem. Świadczy o tym jej zgodność z normą europejską EN71 dotyczącą bezpieczeństwa takich produktów. Sklep zapewnia, że to idealny prezent nawet dla noworodka.

Pluszowy Jezus
Pluszowy Jezus Fot: Facebook.com/Dystrybucja Katolicka

Pluszowy pomocnik

Internauci zwracają uwagę, że taka zabawka to drwiny religii. Niektórzy twierdzą, że nie przypomina Chrystusa, a piosenkarza Stana Borysa.

Ten pluszak wygląda jak Rumcajs – uważa Stefania (facebook.com/WPROST).

Niestety, drwiny z katolików nie są potępiane. Jeśli byłby to Mahomet, pewnie poleciałyby głowy – podejrzewa Anna (facebook.com/WPROST).

Co w tym dziwnego? Ludzie kupują pluszowe kalafiory i inne badziewia za wielka kasę, to i Jezusa kupią – napisała Joanna (facebook.com/WPROST).

Pluszowy Jezus to nie tylko zabawka. Zdaniem Dystrybucji Katolickiej jest doskonałą pomocą modlitewną. Można się do niego przytulać do snu ponieważ wykonano go z miękkiego pluszu. Jego powierzchnia jest łatwa do czyszczenia, a dostarczany jest w torbie z PCV.

Rodzice, którzy nie potrafią zapanować nad niesfornymi dziećmi w kościele, mogą odetchnąć z ulgą. Sklep twierdzi, że ten produkt to idealna uspokajająca zabawka na czas Eucharystii. Dziecko mając w ręku Jezusa może sobie łatwiej wyobrazić sytuacje z Ewangelii.

O produkcie zrobiło się bardzo głośno w internecie. Może się okazać prawdziwym objawieniem na rynku. 

maskotka pluszowy Jezus
maskotka pluszowy Jezus Fot: Facebook.com/Dystrybucja Katolicka
Przeczytaj więcej
Komentarze