Staruszek twierdzi, że stracił dziewictwo z kosmitką. Miał z nią spłodzić dziesiątki dzieci

Magdalena Barszczak
29.12.2017  14:12
74-latek twierdzi, że stracił dziewictwo z kosmitką
74-latek twierdzi, że stracił dziewictwo z kosmitką Fot: Youtube.com/MiamiFilmFestival

Emeryt utrwala swoje wspomnienia na obrazach.

Mieszkaniec Hoboken w stanie New Jersey nie jest zwykłym 74-latkiem. David Huggins ma nietypowe hobby - maluje obrazy przepełnione zjawiskami paranormalnymi. Emeryt twierdzi jednak, że jego wizje oparte są na prawdziwych przeżyciach. Jako 17-latek miał mieć kontakty seksualne z kosmitką.

Pierwszych spotkań z istotami pozaziemskimi zaczął doświadczać w wieku 8 lat, kiedy dorastał w Gruzji. Wtedy rodzice nie uwierzyli mu, więc zachował opowieści dla siebie. Według portalu weekinweird.com do kolejnego kontaktu Davida z obcymi doszło, gdy skończył 17 lat. To wtedy miał stracić dziewictwo z kosmitką o imieniu Crescent. Dokładnie zapamiętał, co się wydarzyło i wielokrotnie pokazywał tę scenę na swoich obrazach.

Szedłem przez las, kiedy zobaczyłem kobietę siedzącą pod drzewem. Wstała i zaczęła zbliżać się do mnie. Bardzo szybko się podnieciłem, nie mogłem wystarczająco szybko rozpiąć spodni. Położyłem się na ziemi, a ona usiadła na mnie. Mój orgazm był intensywny i dosyć bolesny. Po wszystkim zemdlałem - opowiadał. (thesun.co.uk)

Była piękna, miała bardzo ładne ciało. Różniła się od kobiet tym, że miała bardzo długie paznokcie i bardzo duże oczy, a jej twarz była blada - kontynuował. (dailymail.co.uk)

Ojciec kosmitów

Zdaniem Amerykanina do współżycia dochodziło potem wielokrotnie. To nie był zwykły romans. Huggins miał spłodzić z istotą pozaziemską 60 dzieci hybryd - pół ludzi, pół kosmitów. Pewnego razu zabrano go do pokoju, gdzie musiał dotknąć każdego z nich. 74-latek utrzymuje, że obcy mieli kontrolę nad jego ciałem podczas zbliżeń seksualnych i użyto go jako reproduktora. 

Mężczyzna nie wie, dlaczego wybrano akurat jego. O swoich doświadczeniach mówi bardzo swobodnie, przekonany, że takie rzeczy przydarzają się także innym ludziom na świecie. Na potwierdzenie swoich słów maluje obrazy.

Na podstawie niezwykłych przeżyć 74-latka powstał dokument "Love and Saucers” w reżyserii Brada Abrahamsa. W USA miał on premierę 7 marca 2017 roku. Mimo niewiarygodnej historii, jaką przedstawia, film zdążył już zebrać pozytywne opinie.

Twierdzi, że stracił dziewictwo z kosmitką:

Przeczytaj więcej
Komentarze