Striptizerki tańczą z 12-latkiem. Zmysłowy wieczór podarował mu ojciec

Magdalena Kulej
17.01.2018  15:35
Kontrowersyjny prezent dla 12-latka.
Kontrowersyjny prezent dla 12-latka. Fot: Youtube.com / LMA TV lovemyall.com

Sposób milionera na wejście w dorosłość. 

Kontrowersyjne wideo, które krąży w sieciach społecznościowych, wywołało oburzenie tysięcy internautów. Nagranie 12-latka tańczącego pomiędzy roznegliżowanymi striptizerkami zbulwersowało przede wszystkim pozostałych rodziców. 

Jak podaje lavanguardia.com, nieznany milioner postanowił zadbać, by urodziny jego syna były niezapomniane. W tym celu wynajął na wieczór dwie tancerki egzotyczne, które miały pomóc chłopcu wkroczyć w dorosłość.

Punkt kulminacyjny urodzinowej imprezy został sfilmowany i opublikowany w sieci. Na nagraniu słychać ojca chłopca, który zachęca go do rozebrania się i dotykania kobiet.

Świetnie. Jeśli jest taki liberalny, niech teraz sprezentuje to samo swojej 13-letniej córce – pisze Mauro. (Facebook.com / @radiomitre)

No i pokazał mu, jak się traktuje kobiety. Biedna dziewczyna, która za niego wyjdzie – dodaje Laura. (Facebook.com / @radiomitre)

Zakłopotanemu 12-latkowi i wijącym się wokół niego kobietom przygląda się roześmiana rodzina. Obserwatorzy bez skrępowania sięgają po telefony, gdy głowa chłopca wędruje między piersi tancerki.

Ojciec, który w tak skandaliczny sposób pomaga 12-letniemu synowi zmężnieć, jest srogo krytykowany. Nagranie błyskawicznie obiegło serwisy społecznościowe i światowe media, ale tożsamość mężczyzny, ani miejsce zdarzenia nie są jeszcze znane.

Zobacz kontrowersyjny prezent urodzinowy dla 12-latka [+18]:

Zagłosuj

Czy striptiz dla dziecka to odpowiedni prezent?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze