Świąteczna wpadka starszej pani. Nieświadomie wieszała perwersyjne ozdoby na choince

Magdalena Kulej
14.12.2017  10:16
Babcia wieszała majtki na choince
Babcia wieszała majtki na choince Fot: Twitter.com / @Alex_Bermingham

Sprzedawca dekoracji musiał być pod wrażeniem.

Przedświąteczna gorączka dopada niemal wszystkich i nawet dekorowanie choinki może okazać się niebywale stresujące. Przekonała się o tym starsza pani z Cork w Irlandii, której bożonarodzeniowe dekoracje przejdą do historii.

Przy dekorowaniu choinki pomagała jej wnuczka Alex. To ona odkryła, że bombki staruszki mają więcej funkcji, niż można się było po nich spodziewać. 

Jak podaje portal huffingtonpost.co.uk, niezwykłe ozdoby kupiła w popularnej sieci irlandzkich supermarketów Dunnes Stores.

Ich zdjęcia wnuczka opublikowała na swoim profilu na Twitterze, czym szybko skradła uśmiechy internautów.

Moja 74-letnia babcia kupiła świąteczne bombki w sklepie Dunnes, a ja właśnie zdałam sobie sprawę, że wewnątrz znajdują się brokatowe, lawendowe stringi - napisała. (Twitter.com / @Alex_Bermingham)

Starsza pani, która zakupiła połyskującą bieliznę opakowaną w przezroczyste kule, była kompletnie nieświadoma perwersyjności swoich dekoracji, a ukryte wewnątrz niespodzianki wprawiły ją w nie lada zdumienie.

Tweet Alex zgromadził już ponad 20 tysięcy udostępnień i 70 tysięcy polubień, a internauci chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i pozdrawiają 

Nie brońcie jej... na pewno wiedziała - śmieje się jeden z nich. (Twitter.com / @revndm)

To urocze, że uważasz, że twoja babcia nie miała o niczym pojęcia - dodaje z rozbawieniem Timothy (Twitter.com / @timotyork)

Alex wyznała później internautom, że babcia czuje się zażenowana swoim nieprzemyślanym zakupem i martwi się, że "kasjer na pewno pomyślał, że jest zboczona", gdy kupowała aż 6 sztuk bombek z niespodzianką. 

Przeczytaj więcej
Komentarze