Świąteczny klimat u Joanny Krupy. „Weź kur*a, bo ci przypier…”

Magdalena Kulej
27.12.2017  13:07
Świąteczny klimat u Joanny Krupy.
Świąteczny klimat u Joanny Krupy. Fot: Instagram.com / @joannakrupa

Powiedzenie: „z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach” jest wciąż aktualne.

Święta Bożego Narodzenia to czas, który gwiazdy spędzają ze swoimi rodzinami, a wspólnymi chwilami dzielą się często w serwisach społecznościowych. Jak donosi portal plejada.pl, tak zrobiła też Joanna Krupa, która rodzinną atmosferą pochwaliła się na Instagramie.

Znana modelka i jej młodsza siostra Marta nie raz dowodziły swojej niezwykłej, siostrzanej więzi. Gdy więc na profilu „Dżoany” pojawiło się nagranie z rodzinnej sesji zdjęciowej pod choinką, fani spodziewali się czegoś zupełnie innego.

Sympatyczne siostry chyba nie zdawały sobie sprawy, że są nagrywane, bo wideo niewiele ma wspólnego z ciepłem rodzinnego domu.

O ku*wa, ty ci*o je*ana – rzuca nagle Marta, gdy Joanna stuka ją w głowę psią zabawką. (Instagram.com / @joannakrupa)

Odzyskanie zaufania siostry nie jest jednak proste. Nawet próbując dać jej całusa, jurorka Top Model spotyka się z ostrą reakcją ze strony Marty.

Weź przestań ku*wa, bo ci przyp***dolę! - krzyczy. (Instagram.com / @joannakrupa)

Urocze wiązanki nie zniechęciły modelki do opublikowania świątecznej przepychanki w sieci i udowodnienia tym samym, że nikt nie jest święty.

Każdy ma takie momenty to nawet nie próbujcie głupoty komentować jak by każdy z wasz był anioł (pisownia oryginalna – red.) – podpisała nagranie Joanna. (Instagram.com / @joannakrupa)

Świąteczne epitety w domu sióstr Krupa podzieliły internautów. Podczas, gdy jedni uznają je za dowód rodzinnej więzi i naturalności, inni przyznają, że ich zachowanie jest skandaliczne.

Każdy, kto ma rodzeństwo wie, że to prawdziwa miłość – komentuje Maciek. (Instagram.com / @joannakrupa)

Nic nie przynosi ulgi tak samo, jak rzucić mięsem po polsku! – dodaje Natalia. (Instagram.com / @joannakrupa)

Może udział w „Projekt Lady” jakoś by pomógł, bo uszy więdną od tych przekleństw – pisze Melissa. (Instagram.com / @joannakrupa)

Joanna nie bierze do siebie negatywnych komentarzy. Jej głowę zaprzątają teraz prawdopodobnie inne sprawy, bo jak donosi fakt.pl, modelka myśli już o kolejnym ślubie. 38-latka przyjęła podczas świąt zaręczyny biznesmena Arthura, który poprosił ją o rękę po 2 miesiącach znajomości.

Przeczytaj więcej
Komentarze