Syn ratował matkę z płonącego samochodu. Sam zaczął się palić

Karol Decka
20.12.2017  10:16
Uratował matkę z płonącego samochodu. Wszystko zarejestrował monitoring
Uratował matkę z płonącego samochodu. Wszystko zarejestrował monitoring Fot: YouTube.com/My News TV

Dramatyczna scena jak z filmów akcji.

Kamery monitoringu miejskiego zarejestrowały niecodzienne zdarzenie. Z niewyjaśnionych powodów doszło do samozapłonu białej furgonetki. W mgnieniu oka samochód stanął w płomieniach. W środku znajdowała się kobieta i jej syn, który natychmiast wybiegł z auta. Na nagraniu widać, jak palą mu się włosy, a niedługo później dochodzi do wielkiej eksplozji.

Do zdarzenia doszło 8 grudnia w mieście Xinxiang w Chinach. Z wideo wynika, że poszkodowana nie mogła wydostać się z pułapki. Kiedy mężczyzna zobaczył rozprzestrzeniający się ogień, natychmiast ruszył na pomoc swojej matce. Ryzykując własnym życiem, starał się wyciągnąć kobietę z rozpalonego wnętrza pojazdu.

ezgif.com-optimize

Wadliwa butla z gazem

Rodzina może mówić o cudzie, ponieważ syn zdołał uwolnić ofiarę z szalejących płomieni. Jak podaje serwis dailymail.co.uk, kobiecie nic się nie stało. Rany mężczyzny były nieco poważniejsze, ponieważ przybyli na miejsce strażacy stwierdzili liczne obrażenia twarzy. Na szczęście, ich życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Pożar został ugaszony. Według dailymail.co.uk, jako przyczynę zapłonu podano butlę z gazem, która najprawdopodobniej eksplodowała. Doprowadziło to do szybkiego rozprzestrzeniania się ognia, a finalnie do wybuchu.

Zobacz nagranie z monitoringu:

Przeczytaj więcej
Komentarze