Szkolny dramat 11-latki. Zaszła w ciążę z ochroniarzem

Magdalena Kulej
30.01.2018  11:09
Uczennica zaszła w ciążę w wyniku gwałtu szkolnego ochroniarza
Uczennica zaszła w ciążę w wyniku gwałtu szkolnego ochroniarza Fot: Pixabay.com

Rodzina zdecydowała o przeprowadzeniu aborcji. 

Lele to przydomek nadany 11-letniej Chince, której piekło zgotował szkolny ochroniarz. Uczennica została kilkukrotnie zgwałcona przez pracownika placówki. Gdy jej dramat wyszedł na jaw, dziewczynka była w piątym miesiącu ciąży.

Jak podaje dailymail.co.uk, Lele była jedną z najzdolniejszych uczennic w szkole, ale w ciągu ostatnich dwóch lat znacznie ucichła. Po tym, jak zaczęły dokuczać jej bóle brzucha i złe samopoczucie, matka zdecydowała się zabrać ją do lekarza. Badania przeprowadzono 15 stycznia. Diagnoza zszokowała rodzinę i lokalną społeczność. 11-letnia dziewczynka była w dwudziestym pierwszym tygodniu ciąży.

Jeden z krewnych Lele powiedział w rozmowie z mediami, że dziewczynka miała zaledwie 9 lat, gdy została wykorzystana po raz pierwszy. Lele miała bawić się na boisku, gdy szkolny ochroniarz, Liu Baoming, zabrał ją na bok i zgwałcił. Członkowie rodziny Lele utrzymują, że dziewczynka była notorycznie gwałcona przez mężczyznę w ciągu następnych dwóch lat.  

11-letnia Lele jest w dwudziestym pierwszym tygodniu ciąży.
11-letnia Lele jest w dwudziestym pierwszym tygodniu ciąży. Fot: facebook.com / @GeekRamanujam

Przykładny mąż i ojciec

Według lokalnych mediów mężczyzna był uznawany za wzorową głowę rodziny i dobrego ojca. Baoming był też cenionym pracownikiem, a dyrektor szkoły potwierdza, że nigdy nie wpłynęła na niego żadna skarga.

Pracuje w szkole od pięciu czy sześciu lat. Do jego obowiązków należy zapewnienie uczniom bezpieczeństwa – powiedział Wang Chunkui, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1. (dailymail.co.uk)

50-letni ochroniarz z Biyang w środkowych Chinach został aresztowany. Przyznał się do zgwałcenia dziewczynki w opuszczonym budynku w lipcu ubiegłego roku. Policja nie potwierdziła, czy Boaming przyznał się do innych zbliżeń.

Lele nie donosi ciąży. Rodzina zdecydowała o przeprowadzeniu aborcji. Zabieg jest w Chinach legalny. 

Zagłosuj

Czy jesteś za zakazem aborcji?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze