Tede i Peja dalej na wojnie. Teraz ten drugi będzie "ku*wą z TVN-u"

Magdalena Kulej
09.01.2018  15:45
Peja i Tede
Peja i Tede Fot: East News

Tede gratuluje koledze sukcesów w branży.

O możliwych uczestnikach trzeciej edycji „Agent – Gwiazdy” mówi się od dawna. We wtorek stacja TVN udostępniła pełną listę gwiazd goszczących w programie i potwierdziły się krążące w sieci spekulacje na temat występu w TVN poznańskiego rapera.

Jak podaje eska.pl, to informacja o udziale Peji w „Agencie” odbiła się największym echem, a na temat jego telewizyjnej przygody wypowiedzieli się już zarówno fani, jak i zdecydowani przeciwnicy rapera.

Jaki program, taki raper – komentuje Przemek. (Facebook.com / @PejaSlumsAttack)

Jechales po tede, że był w TVN, a teraz role się odwróciły. Chyba hajs się nie zgadza – dodaje Kamil. (Facebook.com / @PejaSlumsAttack)

Ryszardzie, czyżbyś chciał sabotować sku***ały TVN od środka, czy po prostu źródełko wysycha w człowieku z szacunkiem ludzi ulicy? – pisze Bartek. (Facebook.com / @PejaSlumsAttack)

Internauci natychmiast przypomnieli sobie, że to właśnie Peja jest największym przeciwnikiem „sprzedawania się” w Rzeczpospolitej. W sieci zagrzmiało, a fani nie wyobrażają sobie, jak raper odnajdzie się w najbardziej celebryckim gronie w TVN.

Najwięcej do powiedzenia w tym temacie ma jednak wieloletni nieprzyjaciel Peji, Tede. To on został okrzyknięty przez poznaniaka „ku*wą z TVN-u”, co powtarzał ochoczo ze sceny, wykonując utwór „Dureń z TVN” z 2010 roku.

Puszczasz się w TVN ku*wo, a ziom Walter cię rozlicza – brzmi fragment tekstu.

Na powód do riposty trzeba było poczekać kilka lat. Sukcesy moich kolegów cieszą mnie najbardziej – mówił Tede, gdy pojawiły się pierwsze plotki o udziale Peji w programie TVN.

Przecież to paranoja jest jak on będzie w tym Agencie, bo będzie w TVN-ie, będzie ku*wą z TVN-u. Ja to zaszczytne stanowisko piastowałem przez x lat i nagle role się odwróciły – dodał jednak. (wmeritum.pl)

Gdy wiadomość o udziale Peji w programie okazała się prawdą, Tede błyskawicznie podzielił się swoimi osobistymi przemyśleniami w sieci, do czego odniósł się później sam zainteresowany. 

Klasyczny ból du*y. Ja to nawet rozumiem. Też bym to mocno przeżył. Niestety dla niego tej historii nie da się napisać od nowa. Cała Polska go je*ała i ten hałas nadal dudni mu w głowie. To cud, że został przywrócony do łask - skomentował słowa Tedego. (Facebook.com / @PejaSlumsAttack)

Raper będzie rywalizował z pozostałymi uczestnikami na wyspie Bali i w Hong Kongu. W programie wezmą też udział m.in. Ilona Ostrowska, Tomasz Ciachorowski, model Maciej Myszkowski i Julka Wróblewska.

Uczestnicy trzeciej edycji programu.
Uczestnicy trzeciej edycji programu. Fot: Facebook.com / Agent - Gwiazdy TVN
Przeczytaj więcej
Komentarze