To najseksowniejsza pracownica na kolei. Odpowiada za nagły wzrost pasażerów

Magdalena Kulej
05.02.2018  16:19
Natalie Chang
Natalie Chang Fot: East News

Przy kasie zapominają, dokąd chcieli jechać. 

Chang Chi-wei, znana lepiej jako Natalie, to nowa gwiazda… tajwańskich kolei. Młoda pracownica jest prawdopodobnie odpowiedzialna za niedawny wzrost męskich gości na jednym z dworców.

Jak podaje dailystar.co.uk, Natalie pracuje w kasie biletowej w rodzinnym Kaohsiung w południowo-zachodnim Tajwanie. Młoda kobieta została okrzyknięta najgorętszą pracownicą w kraju, gdy jej profil w mediach społecznościowych odkrył jeden z zauroczonych podróżnych.

Ze względu na charakter swojej pracy i elegancki mundur dziewczyna zawsze prezentuje się olśniewająco i stale przyciąga do Kaohsiung nowych pasażerów. Mężczyzn nie zniechęca nawet świadomość, że Natalie jest już od dawna zajęta.

Raz zapytałam klienta, ile chce biletów. Powiedział: dwa, w tym jeden dla ciebie – śmieje się Natalie. (dailystar.co.uk)

Choć przyznaje, że jest tylko skromną dziewczyną, jej opublikowane w sieci zdjęcia mówią co innego. Internauci zgodnie przyznają, że seksowna pracownica kolei prezentuje się równie dobrze w roboczym mundurze, jak i bez niego.  

Zobacz zdjęcia najseksowniejszej kasjerki w Tajwanie:

Przeczytaj więcej
Komentarze