Transseksualna modelka na plaży nudystów. Miała na sobie jedynie okulary

Wojciech Kozicki
10.01.2018  15:00
Andreja Pejic nago na plaży
Andreja Pejic nago na plaży Fot: Instagram.com/andrejapejic

Kiedyś była chłopcem.

Andreja Pejic jest pierwszą modelką transseksualną, która podpisała kontrakt z agencją Ford. Przeszła do historii, ale nie zamierza spoczywać na laurach. Znów zrobiło się o niej głośno, tym razem za sprawą odważnego zdjęcia.

Jak informuje dailymail.co.uk, Pejic pierwszy raz w życiu wybrała się na plażę nudystów. Postanowiła się tym pochwalić na Instagramie. Można tam zobaczyć jej fotografię, na której pozuje w stroju Ewy. Ma na sobie jedynie okulary przeciwsłoneczne.

Chłopiec został modelką

Urodziła się w 1991 roku i pochodzi z Jugosławii. Karierę modelki rozpoczęła jednak w Australii jako 16-letni chłopiec. Już w 2011 roku wspominała, że chciałaby trafić do Playboya. Wkrótce jej marzenie miało się spełnić. W 2014 przeszła operację zmiany płci.

Androgeniczny wygląd nie jest dla niej przeszkodą w robieniu kariery. Pojawiła się na okładkach takich czasopism jak „Harper’s Bazaar”, „GQ”, a nawet "National Geographic". Była także inspiracją modową dla Rihanny.

Andreja robi furorę na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 300 tys. osób. Publikuje na nim odważne zdjęcia, którymi udowadnia, że nie wstydzi się własnego ciała.

Transseksualna modelka nago na plaży:

Przeczytaj więcej
Komentarze