Trolle internetowe atakują konta gwiazd. Kasprzykowski i Koroniewska na celowniku

Magdalena Kulej
29.01.2018  09:59
Bartek kasprzykowski i Joanna Koroniewska walczą z hejtem w sieci.
Bartek kasprzykowski i Joanna Koroniewska walczą z hejtem w sieci. Fot: instagram.com / kasprzykowskibartek, joannakoroniewska

Aktor zamierza wytoczyć internautkom proces. 

Bartek Kasprzykowski to kolejna z gwiazd, o której w sieci pojawiły się bardzo nieprzychylne komentarze. Hejt, który przybrał wręcz nieprzyzwoite rozmiary, pojawił się tuż po wstrząsających komentarzach na profilu Joanny Koroniewskiej.

Spodziewająca się drugiego dziecka aktorka opublikowała w niedzielę szokujące komentarze internautów. Czy można upaść niżej? - pyta na Instagramie.

Staram się mieć dystans do wszystkiego co piszą i wymyślają na mój temat, ale wczoraj ta granica została zdecydowanie przekroczona - napisała później na swoim profilu, dziękując przy okazji internautom za wsparcie. (instagram.com / @joannakoroniewska)

Zdecydowanie stawiam granicę i nie będę ignorować TAKIEGO zachowania - dodała. (instagram.com / @joannakoroniewska)

Fala ataków

Jak podaje wp.pl, po fali nienawiści na Koroniewską i jej nienarodzone jeszcze dziecko, kolejną ofiarą internetowych hejterów stali się Bartek Kasprzykowski z żoną Tamarą Arciuch. Wzorem Koroniewskiej udostępnili skandaliczne treści publikowane pod ich wpisami na Instagramie.

Oto Julia Sara Kowalczyk. Życzy by nasz mała córeczka umarła na AIDS. Jeśli ktoś cos wie o tej dziewczynie, proszę o informacje. Takiego hejtu nie będę darować nikomu – napisała Arciuch. (Instagram.com / @tamara.arciuch)

Kimkolwiek jesteś, idę po ciebie – dodaje Kasprzykowski. (instagram.com / @kasprzykowskibartek)

Reakcjom pary nie ma się co dziwić. Internautki życzą córce aktorów choroby, a nawet śmierci. Aktor zamierza wytoczyć im sprawę w sądzie.

Może się jednak okazać, że ukaranie autorek oburzających komentarzy może być trudne do zrealizowania. Jak podaje pudelek.pl, wpisy są najprawdopodobniej zorganizowaną akcją tzw. trolli internetowych. Komentarze są do siebie podobne, a konta internautek wyglądają na fikcyjne. 

Zagłosuj

Jak walczyć z hejtem w sieci?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze