Uciekł z więzienia. Wrócił z whisky i kiełbasą

Magdalena Kulej
30.01.2018  15:07
Żywność przemycana do więzienia.
Żywność przemycana do więzienia. Fot: Jefferson County Sheriff's Office

Niestety powrót za kratki nie poszedł po jego myśli.

Joshua Hansen uciekł z zakładu karnego w Jefferson County w Teksasie 25 stycznia. Chciał wrócić, ale jego doskonały plan legł w gruzach. Jak podaje dallasnews.com, więzień został schwytany podczas próby wdarcia się z powrotem na teren obiektu.

O incydencie poinformowało na Facebooku Biuro Szeryfa w Jefferson County.

Otrzymaliśmy informację, że więźniowie uciekali przez zaplecze obiektu, przechodzili na teren prywatny należący do miejscowego farmera i przemycali coś do obiektu - napisano. (facebook.com / Jefferson County Sheriff's Office)

Więzienie federalne w Jefferson County w Teksasie.
Więzienie federalne w Jefferson County w Teksasie. Fot: Google Maps

Zastawiono więc pułapkę, chcąc przyłapać ich na gorącym uczynku. Nie trzeba było długo czekać, bo jeszcze tego samego dnia na ranczu pojawił się tajemniczy samochód. Kierowca wyładowywał właśnie towar, gdy Hansen wybiegł mu na powitanie, złapał w biegu torby i ruszył w kierunku więzienia.

Jak się okazało, więzienna dieta nie przypadła mu do gustu, bo 25-latek udał się po zapasy żywności. W chwili schwytania miał przy sobie torbę z 3 butelkami brandy, 1 butelką whisky i kilkudziesięcioma paczkami tytoniu. Mężczyzna pomyślał też bardziej pożywnych produktach jak słone przekąski, owoce, kiełbasa, kurczak, fasola i inne domowe potrawy.

Nie wiadomo, czy ostatecznie pozwolono mu spożyć choć część przemycanego pokarmu. Hansen odbywał 27-miesięczny wyrok za posiadanie narkotyków. Teraz odpowie dodatkowo za ucieczkę.

Hansen-1
Hansen-1 Fot: facebook.com / Jefferson County Sheriff's Office
Hanson-2
Hanson-2 Fot: facebook.com / Jefferson County Sheriff's Offic
Zagłosuj

Czy więzień powinien ponieść konsekwencje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze