Uwodził manekina na środku ulicy. Nieprzyzwoitą scenę sfilmował przechodzień

Magdalena Kulej
15.01.2018  13:14
Mężczyzna chciał uprawiac seks z manekinem.
Mężczyzna chciał uprawiac seks z manekinem. Fot: Facebook.com / Que hay esta semana

Lalka zesztywniała z wrażenia.

Szokujące nagranie obiegło media społecznościowe i wzbudziło wiele kontrowersji wśród zniesmaczonych internautów. Jak podaje lanetanoticias.com, młody mężczyzna został sfilmowany, próbując zadowolić oralnie sklepowego manekina

Materiał wzbudził w sieci gorącą dyskusję. Wielu uznaje go za zabawny, inni udostępniają film, by pomóc w rozpoznaniu mężczyzny. Zgorszeni internauci sugerują, że mężczyzna mógł być pod wpływem alkoholu lub cierpieć na zaburzenia psychiczne.

Manekin

Kiedy jesteś naprany i nawet z manekinem włącza ci się funkcja „miłość” – śmieje się jeden z internautów. (Facebook.com / Que hay esta semana)

Ja nie widzę w tym nic śmiesznego. To chory człowiek. Nie chcę sobie nawet wyobrażać, co mógłby zrobić żywej osobie – obawia się Veyca. (Facebook.com / Que hay esta semana)

Tacy wariaci są zagrożeniem dla społeczeństwa. Najgorsze, że jest na wolności. Z daleka od moich dzieci! – pisze Elizabeth. (Facebook.com / Que hay esta semana)

Tożsamość mężczyzny nie jest znana, ale wiadomo już, że został sfilmowany na jednej z ulic w mieście Meksyk. Podczas gdy internauci starają się zidentyfikować rozochoconego dżentelmena, jego ekscesom przyglądają się setki tysięcy osób. Seks oralny z niewzruszonym manekinem widziało na Facebooku już 85 tys. osób.

Zobacz namiętną scenę pod sklepem:

Zagłosuj

Czy mężczyzna powinien ponieść konsekwencje?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze