Włamał się do domu i nago położył obok 4-latki. Myślał, że była pełnoletnia

Magdalena Kulej
29.01.2018  11:08
Conrad Asa Pritchard napadł na 4-latkę.
Conrad Asa Pritchard napadł na 4-latkę. Fot: flickr.com / Kristian Thøgersen

Był pewien, że to niania. 

Te tłumaczenia sąd opisał jako absurd. Mężczyzna zaatakował małą dziewczynkę podczas snu i wyjaśniał, że wziął ją za pełnoletnią opiekunkę.

Jak podaje manchestereveningnews.co.uk, Conrad Asa Pritchard usłyszał wyrok po tym, jak w czerwcu ubiegłego roku we wczesnych godzinach wieczornych wkradł się na przyjęcie w jednym z domów w Salford w Wielkiej Brytanii. 22-latek udał się prosto do pokoju dziecięcego, gdzie spała 4-letnia dziewczynka.

To ona wezwała pomoc. Płacz dziecka usłyszała zaniepokojona matka. Kobieta nie mogła uwierzyć swoim oczom, gdy pod kołdrą córki zastała nagiego mężczyznę.

Pritchard leżał spokojnie obok dziewczynki i udawał, że śpi. Kobieta nie dała się nabrać i wygoniła nagiego mężczyznę z łóżeczka.

Conrad-Pritchard
Conrad-Pritchard Fot: Greater Manchester Police

Absurdalne wyjaśnienia

22-latek wybiegł z pokoju i ukrył się w sąsiednim pokoju. Nagusa znaleziono pod łóżkiem. Po aresztowaniu wyznał policji, że był pijany i nie zdawał sobie sprawy, że nie jest w łóżku sam. Swoją relację zmienił niedługo potem i przekonywał, że dziewczynka była 18-letnią nianią.

Conrad Pritchard zaatakował śpiąca dziewczynkę, chcąc zaspokoić swoje przerażające pragnienia – powiedział posterunkowy Paul Davies. (manchestereveningnews.co.uk)

Próba wyjaśnienia tego co się stało była nonsensem. Pritchard jest teraz tam, gdzie być powinien – dodaje. (manchestereveningnews.co.uk)

Anglik został osądzony w Manchesterze za napaść seksualną na dziecko poniżej 13 roku życia. Został skazany na 32 miesiące więzienia.

Zagłosuj

Czy 32 miesiące pozbawienia wolności to wystarczająca kara?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze