Wtrącili Godlewską do celi za wygląd. „Zamknęli mnie jak jakąś więźniarkę”

Magdalena Kulej
05.02.2018  10:06
Małgorzata Godlewska
Małgorzata Godlewska Fot: instagram.com / @godlewska_gosia

Wciąż nie może uwierzyć, że kazali jej zdjąć biżuterię i seksowne ciuchy.

To miał być „amerykański sen”, a skończyło się na amerykańskim koszmarze. Małgorzata Godlewska musi radzić sobie z prawdziwą traumą po jednej ze swoich dalekich podróży. O chwilach grozy opowiedziała w programie "Skandaliści" na antenie Polsat News.

Jak podaje se.pl, Godlewska była kiedyś zakochana w młodym lekarzu. Michał wyjechał jednak do Stanów Zjednoczonych, gdzie szukał lepszego życia. Stęskniona Małgorzata nie potrafiła o nim zapomnieć, wsiadła do samolotu i poleciała za ocean. Niestety radosne spotkanie nie było im dane, bo Godlewska jeszcze na lotnisku została zatrzymana.

Już brałam swoją walizkę, byłam gotowa się z nim zobaczyć i ci Amerykanie mnie zatrzymali. Z żadnej przyczyny. Po prostu nie podobał im się mój wygląd – relacjonuje z przejęciem. (ipla.tv)

Amerykanie, którzy najwyraźniej uznali wizerunek Małgorzaty za zbyt seksowny, by wpuścić ją na terytorium USA, wtrącili ją do aresztu. Niemiłe chwile spędzała w celi z kilkoma innymi kobietami i toaletą na środku.

Zamknęli mnie jak jakąś więźniarkę, podejrzaną, bardzo źle potraktowali. Zabrali telefony, kazali się przebrać w jakieś więzienne ubrania, całą biżuterię mi pozabierali, wszystko co miałam na sobie – wspomina rozżalona. (ipla.tv)

Najgorsze w tym wszystkim, że oszukali mojego Michała, bo powiedzieli jemu, że go zdradzam – wyznała. (ipla.tv)

Celebrytce odebrano wizę, więc po opuszczeniu celi spędziła jeszcze 20 godzin, koczując na lotnisku. Na szczęście do kraju Słowianek została wpuszczona i razem z siostrą robi w nim zawrotną karierę.

Malgorzata

Zapracowane wokalistki

Słynne siostry nagrały już swój pierwszy teledysk, który fani i hejterzy wokalistek zobaczą już w połowie lutego. Wtedy też ruszają w trasę koncertową.

Gatunek, który będziemy śpiewały poniekąd nawiązuje do gatunku muzyki disco polo – zdradziły w programie „Damian Kordas Smakuje” (youtube.com / Damian Kordas).

Ale to nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotowały dla swoich wielbicieli. Jeszcze w lutym będzie je można zobaczyć na szklanym ekranie, bo jak potwierdziły w mediach społecznościowych, siostry dostały swój program w stacji 4FUN.TV. Efekty tej współpracy będzie można podziwiać również w lutym.

Zagłosuj

Pójdziesz na koncert sióstr Godlewskich?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze