Na przemianę w ukochaną celebrytkę wydał fortunę. Zostały mu tylko klejnoty

Magdalena Kulej
06.02.2018  16:59
 Kyleight Potts chce wyglądac jak Kylie Jenner
Kyleight Potts chce wyglądac jak Kylie Jenner Fot: instagram.com / @theonlykingkyleigh

To gwarantuje mu wyjątkowość.

Bycie fanem może się czasem okazać wyjątkowo kosztowne. To nie tylko opłaty za wejście na koncert czy prezenty dla wielkiego idola. Czasem obsesja na jego punkcie może przybrać bardziej zaawansowaną formę, a koszty z nim związane są horrendalne.

Transseksualna kobieta wydała już ponad 75 tys. dolarów (250 tys. zł), by spełnić swoje marzenie o upodobnieniu się do swojej idolki, Kylie Jenner. Jak podaje dailymail.co.uk, 23-letnia Kyleight Potts z Denver w stanie Kolorado śledziła losy Jenner, szczerze jej współczując. Przez lata uważała ją za „brzydkie kaczątko” w słynnej rodzinie Kardashianów. Jej nagła i spektakularna metamorfoza okazała się dla Kyleight największą inspiracją.

Ona zawsze była moim celem i inspiracją. Zawsze ją naśladowałam i lubiłam. Tak jak ona, nie urodziłam się piękna, ja stałam się piękna – wyjaśnia. (dailymail.co.uk)

kyyliee
kyyliee Fot: instagram.com / @KylieJenner, @theonlykingkyleigh

Troska o nieprzeciętność

Podążając wzorem idolki, trzy lata temu przystąpiła do pierwszego zabiegu wypełniania ust. Procedura okazała się wyjątkowo uzależniająca, bo Kyleight ma ich już za sobą aż 40. Zdawała sobie jednak sprawę, że równie ważnym atutem 20-letniej celebrytki jest jej biust, więc sprawiła sobie piersi w rozmiarze 75DD. Idąc za ciosem, poprawiła też kształt nosa i podbródka.

Ostatnie 4 lata spędziłam udoskonalając moją przemianę w kobietę, bo zawsze wiedziałam, że nią jestem – tłumaczy. (dailymail.co.uk)

Pomimo wielkiego pragnienia, by wyglądać jak Kylie, Kyleight zachowa swoją męskość. Twierdzi, że jest z niej dumna i nie chce być szufladkowana. Wygląd Kylie Jenner i przyrodzenie gwarantują jej wyjątkowość. 

Kylie

Zobacz, jak zmieniała się Kyleight Potts:

Przeczytaj więcej
Komentarze