Zaatakował bankomat, bo wydał mu za dużo pieniędzy. Raczej mu się to nie opłaciło

Magdalena Kulej
28.12.2017  14:34
Zaatakował bankomat, bo wydał mu za dużo pieniędzy. Nie wiedział, co robić
Zaatakował bankomat, bo wydał mu za dużo pieniędzy. Nie wiedział, co robić Fot: Facebook.com / Miami News 24

Z niezadowolonym klientem nie ma żartów.

Mieszkaniec Florydy został aresztowany po tym, jak z wściekłością rzucił się na uliczny bankomat. 23-letni Michael Joseph Oleksik zniszczył maszynę, bo jak twierdzi, wydała mu za dużo gotówki.

Jak podaje floridatoday.com, zachowanie rozżalonego klienta banku uchwycił monitoring. 29 listopada mężczyzna z wściekłością uderzał w dotykowy ekran bankomatu, powodując straty w wysokości min. 5 tys. dolarów (17,5 tys. zł).

Sumienie nie dawało mu jednak spokoju i niedługo po wyładowaniu się na nieposłusznej maszynie sam zadzwonił do banku z przeprosinami. Oleksik wytłumaczył managerowi, że uderzał w ekran, bo był zły, że bankomat wydał mu za dużo pieniędzy i nie wiedział, co ma zrobić.

Mężczyzna przyznał też, że bardzo spieszył się wtedy do pracy i przeprosił za straty jakie poniósł bank po jego ataku złości. Jego przedstawiciele nie przyjęli jednak przeprosin i zgłosili sprawę na policję. Oleksik został aresztowany w piątek i z pewnością już pożałował, że ze spokojem nie przyjął od maszyny nadmiaru gotówki.

Cash
Przeczytaj więcej
Komentarze