Zapatrzyła się w telefon. Winda ucięła jej nogę [WIDEO]

Wojciech Kozicki
04.01.2018  11:47
Awaria windy i ucięta noga
Awaria windy i ucięta noga Fot: Liveleak.com

Nie zauważyła awarii dźwigu.

Niejednokrotnie zdarzało się, że ktoś zagapił się w ekran telefonu i doszło do wypadku. Tym razem ucierpiała pewna Chinka. Nie mogła oderwać oczu od smartfona wchodząc do windy. Jak informuje dailymail.co.uk, nie zauważyła usterki.

Weszła do windy, która właśnie ruszała. Potknęła się, a drzwi przytrzasnęły jej nogę. Kabina przez 30 sekund mknęła trzy piętra w górę szybu, odcinając kończynę poniżej kolana.

Do windy zamierzała wsiąść druga kobieta. W porę zauważyła jednak problemy techniczne i wycofała się. Nie mogła już pomoc nieuważnej Chince.

ucięta noga

Made in China

Internauci zwrócili uwagę, że winda zepsuła się, ponieważ była „made in China”. Dla niektórych jest to motywacja, by częściej korzystać ze schodów.

To nie wina jej telefonu. Winda nie ma prawa ruszyć jeśli drzwi nie są zamknięte. Tam się po prostu nie dba o bezpieczeństwo – uważa Myles Fullenkamp (youtube.com/The Search).

Dziwne, że nie cofnęła nogi po upadku – zastanawia się xSatanisticx (youtube.com/The Search).

Do wypadku doszło 21 czerwca w Conch Building. Znajduje się on w Szanghaju w dzielnicy Zhongshan West Road. Nie wiadomo czy kobieta przeżyła „amputację”.

Windy bywają zabójcze. Przekonała się o tym także ciężarna Rocio Cortes Nunez. Trafiła do Valme Hospital w Sewilli i urodziła tam dziecko. Chwilę później 25-latkę wniesiono na noszach do windy. Dźwig gwałtownie ruszył i kobieta została przecięta na pół.

Winda ucięła jej nogę [DRASTYCZNE WIDEO]:

Przeczytaj więcej
Komentarze