Cmentarz ze zboczeńcem w tle. Można go spotkać nagiego przy grobach

Magdalena Kulej
21.12.2017  14:40
Zboczeniec na cmentarzu w Rzeszowie. Chłopak obnaża się przy grobach
Zboczeniec na cmentarzu w Rzeszowie. Chłopak obnaża się przy grobach Fot: Karol Makurat / East News

Krótko mówiąc, gorący chłopak. 

Rzeszowianie odwiedzający cmentarz Pobitno mogą zostać przypadkiem świadkami nietypowego widowiska. Uprzedza o tym autor ogłoszenia, które zawisło na cmentarnej bramie.

Jak podaje lokalny portal rzeszow.naszemiasto.pl, autor kartki przestrzega odwiedzających nekropolię przed szokującą niespodzianką.

"Po cmentażu grasuje młody chłopak który się obnaża przy grobach" (pisownia oryginalna) – opisuje zaniepokojony Rzeszowianin. (rzeszow.naszemiasto.pl)

Podejrzany ekshibicjonista nosi kolorową kurtkę i plecak, a na cmentarz przyjeżdża na rowerze. Mężczyzna prezentuje tam swoje „wdzięki” pomimo doskwierających mrozów. Policja zapewnia, że na cmentarz zostaną skierowane dodatkowe patrole. 

Mieszkańców prosimy natomiast o informacje w tej sprawie. Jeśli ktoś zauważy tego mężczyznę, albo ma jakieś informacje związane ze sprawą, powinien zadzwonić na numer alarmowy - apeluje komisarz Adam Szeląg, rzecznik prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Rzeszowie. (nowiny24.pl)

W Rzeszowie zdarzały się już podobne sytuacje. Lokalne media przypominają o zboczeńcu, który z początkiem roku obnażał się w pobliżu kościoła Dominikanów.

Zboczeniec grasuje na cmentarzu w Rzeszowie.
Zboczeniec grasuje na cmentarzu w Rzeszowie. Fot: Facebook.com / @nowiny24
Przeczytaj więcej
Komentarze