Zenek Martyniuk wyjawia swoją tajemnicę. Tego fani się nie spodziewali

Magdalena Kulej
08.01.2018  15:21
Zenon Martyniuk
Zenon Martyniuk Fot: Piotr Grzybowski / East News

Życie to są chwile, więc zaryzykował i się przyznał.

Nie bez powodu nazywany jest królem disco polo. Zenon Martyniuk to od lat jeden z najpopularniejszych artystów w kraju. Jego hity zna niemal każdy, nawet jeśli się do tego nie przyznaje.

Dla fanów muzyki chodnikowej to bezapelacyjnie wzór i największa gwiazda. Fani króla mogą się jednak poczuć odrobinę zawiedzeni lub oszukani, bo Zenon wyjawił właśnie wielką tajemnicę.

Nie znam nut. Umiem narysować klucz wiolinowy, wiem, jak wygląda cała nuta, półnuta, ćwierćnuta, ósemka, ale akurat do grania na gitarze potrzebne są akordy – powiedział Zenek. (tvn24.pl)

Zenek

Do braków w muzycznym wykształceniu przyznał się w cyklu „Kulisy sławy” w programie TVN "Uwaga". Zenek nigdy nie ukrywał, że jest samoukiem. Teraz z uśmiechem wspomina wujków Mikołaja i Mikołaja, którzy jako pierwsi zarazili go pasją do gry na gitarze i nauczyli akordów.

Szokujące wyznanie nie było jedyną niespodzianka dla widzów programu. Artysta podzielił się też m.in. niewyemitowanym nigdy wcześniej teledyskiem do piosenki „Sonet do miłości”, historią swojej miłości i ulubioną biżuterią.

Zagłosuj

Czy wstydliwe wyznanie zagrozi karierze Zenka?

Liczba głosów:

Zobacz fragment wyemitowanego programu o Zenku Martyniuku:

Przeczytaj więcej
Komentarze