Znany muzyk używał aplikacji do gejowskich randek. Powiedział o tym w wywiadzie

Karol Decka
20.12.2017  13:01
Znany muzyk używał aplikacji do gejowskich randek. Powiedział o tym w wywiadzie
Znany muzyk używał aplikacji do gejowskich randek. Powiedział o tym w wywiadzie Fot: Flickr.com/nathanmac87

Oprócz tego bywał też w klubach ze striptizem.

Eminem zdradził dość interesujące szczegóły ze swojego życia. Zrobił to podczas grudniowego wywiadu z magazynem vulture.com, którego udzielał z okazji premiery albumu „Revival”. Jego fani wciąż zastanawiają się, czy przedstawione informacje są jedynie żartem. Wynika z nich, że artysta interesuje się nie tylko kobietami.

Tak, używałem Tindera i Grindra. Chodziłem też do klubów ze striptizem - powiedział Eminem w wywiadzie (vulture.com).

Raper przyznał się do korzystania z aplikacji randkowych po rozwodzie z Kim Mathers, używał do tego apek Tinder i Grindr. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ta druga przeznaczona jest dla mężczyzn bi- i homoseksualnych, których głównym celem jest znalezienie partnera lub umówienie się na seks spotkanie.

Eminem
Eminem Fot: East News

Randki z mężczyznami

Nic dziwnego, że wyznanie wzbudziło podejrzenia. Niektórzy zarzucają dziennikarzowi nieprzygotowanie, ponieważ „nie pociągnął” tematu związanego z męskimi randkami. Inni są zdania, że wspomnienie aplikacji było tylko żartem, który nie ma żadnego związku z prawdą.

W 2017 roku pojawiło się mnóstwo świetnych artykułów, ale dziennikarz, który nie zapytał Eminema o szczegóły związane z aplikacją Grindr, zawiódł całe środowisko dziennikarskie - dodaje żartobliwie użytkownik Elijah (twitter.com)

Niestety, dziennikarz nie dopytał rapera o to, do czego właściwie potrzebny był mu Grindr. Wszystko wskazuje na to, że odpowiedź na to pytanie nie nadejdzie szybko, a fani przez długi czas będą zastanawiać się nad prawdą. Bardzo możliwe, że wyjawienie sekretu ma związek z promocją nowej płyty. Dzięki wyznaniu o artyście piszą media na całym świecie.

To ja kiedy czytam, że Eminem używał Grindra - komentuje użytkownik Twittera.

Przeczytaj więcej
Komentarze