Polak usunął sobie penisa i jądra. Ma problemy, prosi o pieniądze

Wojciech Kozicki
03.08.2018  11:11
Adam CurlyKale operacja zmiana płci usunięcie jąder penisa problemy
Adam CurlyKale operacja zmiana płci usunięcie jąder penisa problemy Fot: Instagram.com/adam.curlykale

Wstydził się Polski i Polaków. Teraz prosi o wsparcie finansowe.

Adam CurlyKale, a właściwie Gabriell Archanioł, znowu szokuje. Poznaniak, znany m.in. z programu Karoliny Gilon „Druga twarz”, wytatuował sobie także 90 procent ciała. To było jednak dla niego za mało. Wyjechał do Meksyku, gdzie przeszedł ekstremalną operację – obcięto mu penisa i jądra. Usunięto mu także sutki i pępek, by był osobą o seksualności „Nullo”

Zapowiedział, że nadal będzie uprawiał seks i miał orgazmy. Przy okazji wywołał oburzenie, ponieważ powiedział, że wstydzi się Polski i Polaków. Zapowiedział także, że wszczepi sobie implanty kłów i wytnie żebra. Jak podaje pudelek.pl, pojawiły się jednak komplikacje po operacji. Archanioł pilnie potrzebuje 20 tys. funtów na leczenie.

Długa podróż powrotna i ogólne osłabienie po operacji zaowocowały poważnymi komplikacjami zdrowotnymi: cały czas krwawiłem po rozerwaniu się szwów rozpuszczalnych, które zostały założone po usunięciu penisa, pojawiły się hemoroidy w odbycie, wymiotuję żółcią, nie mogę oddać moczu bez założonego cewnika. Co siedem dni powinien być zakładany na nowo  - napisał Adam CurlyKale. (gofundme.com)

Okazało się, że prostata i układ moczowy Archanioła są w niebezpieczeństwie. Wdała się niebezpieczna infekcja. Istnieje ryzyko, że po wyjęciu cewnika może dojść do zamknięcia się cewki moczowej. Oczywiście, wszystko relacjonuje na Instagramie. Opublikował nawet zdjęcie usuniętego cewnika.

Zbiórka na leczenie

Adamowi skończyły się pieniędze. W sieci ruszyła już zbiórka pieniędzy na leczenie Poznaniaka. Przyznał, że w przyszłości czekają go kolejne operacje układu moczowego, usunięcie blizn i zbędnej skóry. Aby było taniej, przy okazji zdecyduje się na usunięcie żeber i liposukcję.

Napisał na swoim Instagramie, by go nie oceniać, ponieważ chce po prostu być szczęśliwy i czuć się dobrze w swoim ciele. Podziękował też pomagającym mu osobom, nazywając je "lepszą częścią społeczeństwa". W komentarzach nie brakuje osób, które go wspierają i uważają nawet za inspirację.

Zagłosuj

Czy podoba ci się Adam Curlykale?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze