Wyciął sobie penisa i jądra. „Wstydzę się Polski i Polaków”

Wojciech Kozicki
19.07.2018  13:12
Adam Curlykale usunięcie penisa jąder seks orgazm operacja wywiad
Adam Curlykale usunięcie penisa jąder seks orgazm operacja wywiad Fot: Instagram.com/adam.curlykale

Szokujący wywiad. Opowiedział, jak będzie uprawiał seks i jakiej jest płci.

Adam Curlykale do tej pory znany był z programu „Druga Twarz” Karoliny Gilon. Zasłynął tym, że wytatuował sobie 85 procent ciała i stał się „Oreo”. Media na całym świecie zaczęły o nim pisać, ponieważ pojechał do Meksyku, gdzie przeszedł operację usunięcia jąder, penisa i układu moczowego. Wycięto mu także sutki i pępek, ponieważ przeszkadzało mu przypisywanie ich do określonej płci. Pobyt w szpitalu relacjonuje na Instagramie. 

Nowa seksualność

Portal „WP Gwiazdy” przeprowadził z nim wywiad. Adam z Poznania, ateista agnostyk, wyznał w nim, że będzie nazywał się Gabriell Archanioł. Opowiedział też o operacji (nullifikacja). Nie jest obecnie przypisany do żadnej płci, stał się „niebinarny” i określa swoją seksualność jako „Nullo”. Do tej pory czuł wstręt patrząc na własne genitalia. Podkreśla, że zabieg, które przeszedł w Meksyku, to nie operacja zmiany płci.

Ludzie zarzucają mi bezpłodność. Ale ja byłem bezpłodny znacznie wcześniej, już jak chorowałem onkologicznie. Ja wiem, kim jestem i dokąd zmierzam. Ja powiem wprost: wstydzę się za Polskę i Polaków. Nie rozumiem dlaczego ludzie mnie nienawidzą skoro i tak nie będą ze mną sypiać – powiedział Adam Curlykale. (gwiazdy.wp.pl)

Życie seksualne po operacji

Nie może uprawiać seksu w tradycyjny sposób, ale wciąż może mieć orgazmy. Będą wynikały ze stymulowania prostaty. Zapewnia, że erekcja nie jest mu potrzebna i wciąż czuje popęd seksualny. Jest biseksualny, chociaż woli mężczyzn. Warto wspomnieć, że w szpitalu wspiera go transpłciowa modelka Veronica Carol Blades - "Miss xRonix".

To nie koniec modyfikacji ciała. Wkrótce wszczepi sobie implanty kłów i wytnie sobie kilka żeber. 

Zagłosuj

Czy podoba ci się Adam Curlykale?

Liczba głosów:

Adam Curlykale i relacja ze szpitala:

Przeczytaj więcej
Komentarze