Polak wytatuował sobie 85% ciała. Teraz pozbył się penisa i jąder

Wojciech Kozicki
17.07.2018  13:22
Adam Curlykale Oreo tatuaże transpłciowy operacja unięcie jąder penisa modyfikacje ciała
Adam Curlykale Oreo tatuaże transpłciowy operacja unięcie jąder penisa modyfikacje ciała Fot: Instagram.com/adam.curlykale

Relacja ze szpitala na Instagramie. Wspiera go  transseksualna dziewczyna.

Adam Curlykale, znany z programu „Druga Twarz” Karoliny Gilon, przeszedł niezwykłą metamorfozę.  Wytatuował 85 procent swojego ciała i każe nazywać się Oreo. Jednak pokrycie się tuszem to dla niego za mało.

Poznaniak poszedł o krok dalej, by wyglądać tak, jak sobie wymarzył. Poddał się skomplikowanej operacji. Jak podaje teleshow.wp.pl, obcięto mu penisa i jądra. Na Instagramie relacjonował pobyt w szpitalu. Stał się osobą transpłciową. 

Co ciekawe, ma dziewczynę. Wybranka jego serca to Veronica Carol Blades - "Miss xRonix". Jest transpłciową modelką, która uwielbia nietypowe modyfikacje ciała. Wszczepiła sobie czip, który pozwala jej łączyć się z internetem.

Właśnie przeszedłem operację, miałem dużo krwawienia, ale na szczęście nie było potrzeby transfuzji krwi. Veronica jest ze mną, opiekuje się mną – napisał Adam na swoim Instagramie.

W pewnym sensie to operacja usunięcia tatuażu. W jednym z wywiadów powiedział, że na członku miał "wydziarane" 2 okręgi.

Zagłosuj

Czy podoba ci się Adam Curlykale?

Liczba głosów:

Adam Curlykale i niezwykła metamorfoza:

Przeczytaj więcej
Komentarze