Kandydat na radnego proponował 15-latce karierę za „miłe chwile” i "przyjemny dotyk"?

Magdalena Kulej
12.10.2018  14:38
adrian dzienisiewicz
adrian dzienisiewicz Fot: fb/Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

Po aferze z udziałem Artura Hippe, kandydata Kongresu Nowej Prawicy na radnego Rzeszowa, na jaw wychodzi kolejny kontrowersyjny przypadek. Teraz problemy ma kandydat na radnego Będzina Adrian Dzienisiewicz.

Jak donosi „Dziennik Zachodni”, ubiegający się o mandat radnego w Będzinie 29-letni pracownik kolei Adrian Dzienisiewicz miał rzekomo proponować poznanej na Instagramie 15-latce „wsparcie” i karierę modelki w zamian za „miłe chwile”.

O sprawie poinformował na Facebooku Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Na dowód przedstawiono fragmenty rozmów Dzienisiewicza z nastolatką. To właśnie ona miała opublikować je na jednej z grup na Facebooku. Z konwersacji dowiadujemy się m.in., że Dzienisiewicz „lubi przyjemny dotyk”. Jak poinformowali przedstawiciele organizacji, autentyczność rozmowy potwierdziła i dziewczyna i sam kandydat na radnego.

- Robię rozeznanie rynku wśród modelek. Chciałabyś żebym coś poszukał dla ciebie?
- No, nie wiem 
- Za miłe chwile mogę się bardziej postarać, nikt nie musi wiedzieć o spotkaniu, prawda? Odpisz szczerze
- Za miłe chwile, to znaczy?
- Lubisz się całować? Masz kamerkę?

W końcu Dzienisiewicz wprost proponuje dziewczynie udział w konkursie Miss Polonia Nastolatek i wsparcie finansowe „bez wiedzy rodziców”. Jak tłumaczy, wówczas „stawka może wzrosnąć, a chyba lepiej mieć więcej”.

PiS sprawdza informacje w tej sprawie. Jak poinformowała Wirtualna Polska, po wyjściu na jaw kontrowersyjnych propozycji Adrian Dzienisiewicz usunął swoje konta w mediach społecznościowych, a także zrezygnował z członkostwa w PiS.

ZOBACZ TEŻ: Wicemiss Polonia chce zostać radną Radomia. Rutkowski twierdził, że sprzedawała Polki do Dubaju

Przeczytaj więcej
Komentarze