Nergal wywołał kolejny skandal. Internauci: To, co zrobiłeś, jest żenujące

Magdalena Barszczak
09.03.2018  10:02
Afera w internecie. Nergal śpiewał do penisa z ukrzyżowanym Jezusem
Afera w internecie. Nergal śpiewał do penisa z ukrzyżowanym Jezusem Fot: Instagram.com/nergal69 / Reporter

Tym razem przesadził?

Adam "Nergal" Darski słynie z kontrowersyjnych zachowań. Zdaniem internautów tym razem jednak poszedł o krok za daleko.  To, co zrobiłeś, jest żenujące - twierdzą. Wokalista grupy Behemoth zwrócił na siebie uwagę nagraniem, które okrzyknięto skandalicznym

Z okazji Dnia Kobiet Darski zamieścił na Instagramie film z piosenką dedykowaną dla pań. Artysta wymachuje na nim sztucznym penisem, do którego przytwierdzony jest ukrzyżowany Jezus Chrystus. Wideo zostało już usunięte z profilu muzyka.

W sieci zawrzało. Post uzyskał w ciągu doby ponad 70 tys. wyświetleń i ponad tysiąc komentarzy. Większość osób zgodnie twierdzi, że tym razem "Nergal" przesadził

Choć Cię lubię, to dla mnie niesmaczne - oburzała się internautka.

Jako kobiecie jakoś mi się to nie podoba. Nie wiem, co do Dnia Kobiet ma ten symbol religijny? - zastanawiała się inna.

Mogę ci tylko współczuć - brzmiał kolejny głos.

Czemu nie spróbujesz zakpić sobie tak z islamu? - pytała użytkowniczka Instagrama.

Film zbulwersował także posła PiS Dominika Tarczyńskiego. Polityk poinformował, że złoży w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury.

Chodzi o... "zabawę i miłość"

"Nergal" przyznał, że nie spodziewał się aż takiego rozgłosu w sieci i dodał, że nie chciał nikogo urazić. Jak tłumaczył swoje dziwne wideo?

Chodzi o zabawę i miłość. Jezus, zgodnie z waszymi doktrynami, drodzy katolicy, jest symbolem miłości. Penis zawsze był symbolem miłości. Połączenie obu jest przytłaczającą dawką miłości. (...) Jeśli uznacie to za obraźliwe, przestańcie obserwować mój profil - wyjaśniał Darski na Instagramie.

To nie pierwszy raz, kiedy Nergal obraża uczucia Polaków. Kilka lat temu na koncercie podarł Biblię, a kartkami rzucił w publikę. Sprawa trafiła do sądu, który orzekł, że muzyk nie obraził niczyich uczuć religijnych. Czy tym razem sprawy również zajdą tak daleko?

"Nergal" i jego kontrowersyjny film na Dzień Kobiet [18+]:

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Co sądzisz o prezencie Darskiego na Dzień Kobiet?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze