Brutalna bójka dziewczyn w szkole. "Czarny goryl pokonany" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
11.09.2018  09:59
nastolatki szkoła USA bójka
nastolatki szkoła USA bójka Fot: Youtube.com/MY NEWS TV

Internet zalały rasistowskie komentarze. Internauci agresywniejsi od uczestniczących w bójce?

USA i brutalna bójka w szkole. Dziewczyny stoczyły walkę niczym w MMA. Takiej zaciekłości i formy Popek, Oświeciński i Pudzianowski mogą im pozazdrościć. Wideo z „mordobicia” trafiło do internetu.

Walczące dziewczyny

Jedną z bohaterek jest cheerleaderka. Zaczepiała ją czarnoskóra rówieśniczka. W końcu dziewczynie skończyła się cierpliwość i rzuciła się na przeciwniczkę niczym dzika kocica. Walka skończyła się okładaniem pięściami w parterze.

Jestem dumna z mojej młodszej siostry. Dała radę nie wypuszczając telefonu z ręki – napisała Sierra Sprague z Kalifornii na swoim Twitterze.

Przemoc i rasizm

Na profilu Sprague na Twitterze wideo wyświetlono ponad 8 milionów razy. W komentarzach wiele osób dopinguje i chwali cheerleaderkę, popierając przemoc. Wiele komentarzy jest rasistowskich.

Metafora Republikanów odzyskujących Amerykę. Walcz z całych sił, białasko! – napisał Jim Bob. (youtube.com/The BS Experience)

Pięknie, walcz i trzymaj gardę, biała piękności! – komentuje Ala ska. (youtube.com/The BS Experience)

Zniszczyła ten kawałek ludzkiego śmiecia – uważa philthy alfred. (youtube.com/MY NEWS TV)

Piękna kontra bestia – napisał Mike Drevo. (youtube.com/MY NEWS TV)

Ta biała dziewczyna będzie cudowną żoną. Bez gadania i biadolenia, po prostu umie o siebie zadbać. Rodzice powinni być z niej dumni  - twierdzi Robert logiudice. (youtube.com/MY NEWS TV)

Czarny goryl pokonany – skomentował Benicie. (youtube.com/MY NEWS TV)

Czy rzeczywiście cheerleaderka wygrała walkę? Starcie było tak zaciekłe, ciosy padały w takim tempie, że internauci mają wątpliwości, kto był górą. Niektórzy uważają, że przegrali przede wszystkim internauci piszący rasistowskie i obraźliwe komentarze, a także popierając przemoc wśród nastolatek.

ZOBACZ TEŻ: Striptiz i bójka w samolocie. Nagie piersi spowodowały zadymę [WIDEO]

Bójka - agresywne dziewczyny w akcji:

Zagłosuj

Kto przegrał walkę?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze