Znany polski aktor oskarżony o posiadanie narkotyków. Grożą mu 3 lata

Magdalena Kulej
21.11.2018  12:46
Znany polski aktor oskarżony o posiadanie narkotyków. Grożą mu 3 lata
Znany polski aktor oskarżony o posiadanie narkotyków. Grożą mu 3 lata Fot: Artur Zawadzki/REPORTER

Bartosz G., aktor znany polskim widzom z takich seriali jak "Barwy szczęścia" czy "Czas honoru", a także filmów "Sala samobójców" i „Płonące wieżowce” usłyszał prokuratorskie zarzuty.

„Super Express” donosi o poważnych kłopotach aktora Bartosza G. Aktor miał wystąpić w roli świadka w procesie "dilera gwiazd" Cezarego P. Tak się jednak nie stało, bo sam został oskarżony o posiadanie środków odurzających. Aktor miał odmówić składania zeznań, bo te mogłyby go obciążyć. 

Postawienie zarzutów gwiazdorowi potwierdził w rozmowie z "Super Expressem" rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński. 

Zarzuty dotyczą posiadania przez ww. październiku 2015 r., listopadzie 2015 r., grudniu 2015 r. oraz styczniu, lutym, marcu i kwietniu 2016 r. środków odurzających w postaci kokainy, tj. przestępstwa określonego w art. 62 ust. 1 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii – powiedział Łapczyński. (se.pl)

Jak ustalili dziennikarze, Bartosz G. miał zamówić 8,5 grama kokainy za co najmniej 2,550 zł. Za posiadanie takiej ilości narkotyków może trafić do więzienia nawet na 3 lata. Karę może załagodzić, dowodząc, że jest uzależniony i poddał się leczeniu.

ZOBACZ TEŻ: Najgroźniejszy narkotyk świata w Polsce 

Przeczytaj więcej
Komentarze