Alicja Ruchała zapowiada wielki powrót. Zaśpiewa, a potem zapozuje na okładce "Playboya"

Magdalena Kulej
06.02.2018  15:20
Alicja Ruchała w "Playboyu".
Alicja Ruchała w "Playboyu". Fot: facebook.com / @AlicePolishSinger

Ma zamiar na stałe zaistnieć w ojczyźnie. 

Choć karierę w Polsce zaczynała jako wokalistka, okazało się, że publiczność bardziej doceniła jej urodę niż walory głosowe. Swoim debiutanckim singlem "No Longer Want You” Alicja Ruchała chciała w 2017 roku reprezentować swój kraj w konkursie Eurowizji.

Do jej występu na scenie w Kijowie nie doszło, ale 29-latka i tak szybko zaistniała w polskich show-biznesie. Wcześniej robiła już karierę w modelingu. Pojawiała się na okładkach prestiżowych magazynów modowych, w tym "Vogue" czy "Elle".

Najwyraźniej jednak Ruchała jest dość upartą kobietą i nie zamierza pozwolić, by w branży muzycznej słuch po niej zaginął. W serwisach społecznościowych jeszcze w styczniu zapowiadała wielki powrót.

Już za bardzo niedługo mój nowy klip. To będzie fajna nuta, obiecuję. Ze Szwedzkim producentem, który zrobił dla mnie ten singiel miałam już przyjemność pracować, a z ekipa robiąca klip… Powiem na razie tyle - to super kolaboracja  – napisała modelka na Facebooku. (facebook.com / @AlicePolishSinger)

Ruchała

Wieść niesie, że teledyskiem zajął się sam Donatan. A nie jest tajemnicą, że producent potrafi pomóc w karierze pięknym Słowiankom

Ale muzyka to nie jedyne plany „Alice”, bo jak dowiedział się "Super Express", modelka już wiosną pojawi się na okładce polskiego magazynu. I tym razem nie będzie to „Elle”. Ruchała zapozuje nago i ozdobi okładkę „Playboya”

Zobacz zdjęcia nowej gwiazdy "Playboya":

Przeczytaj więcej
Komentarze