Anja Rubik nago. Pikantna sesja na plaży zachwyciła internautów

Magdalena Kulej
04.04.2018  09:54
Anja Rubik nago
Anja Rubik nago Fot: facebook.com / Anja Rubik

Mówią, że powoduje kołatanie serca. 

Anja Rubik spowodowała w sieci zamieszanie. Na Instagramie opublikowała zdjęcie, które nie zostało wcześniej wydrukowane. Wielka szkoda, bo z reakcji zachwyconych fanów modelki można wnioskować, że fotografia mogłaby odnieść wielki sukces na okładkach magazynów. Zwłaszcza, że Rubik pozuje na niej topless.

Gdy tylko zdjęcie nagiej Rubik pojawiło się w sieci, w media społecznościowych zawrzało. Wpis Rubik na Instagramie polubiło już ponad 35 tysięcy osób

Piękna i mądra kwintesencja kobiecości – pisze Radomir. (Instagram.com/anja_rubik)

Jesteś absolutnie WYJĄTKOWA. Piękne zdjęcie, ale gdyby nie Ty pozostało by pięknym zdjęciem. Ty dałaś mu nie tylko absolutnie obłędne ciało ale i duszę – komentuje Ania. (Instagram.com / anja_rubik)

Niektórzy rodzą się, by inspirować, niektórzy, by być ikonami, a niektórzy, by być Anją Rubik i robić te dwie rzeczy na raz! Piękne ciało i twarz ma tysiące modelek, ale piękną duszę już tylko jednostki. Jedna z nich ma na głowie kosmicznie przeboski kapelusz i aurę BOGINI i nic więcej nie musi robić, by wzbudzać podziw i serca dygotanie. Polacy! Bądźmy dumni, że mamy takie DZIEWCZYNY! - dodaje Anita. (Instagram.com / anja_rubik)

Internauci zasypali supermodelkę komplementami. Doceniają nie tylko jej doskonałą figurę, ale też nieliczne dodatki stroju.

ZOBACZ TAKŻE: Anja Rubik będzie uczyć młodzież seksu. Już pracuje nad podręcznikiem 

Wielu zwraca uwagę na wyjątkową kompozycję zdjęcia i gratuluje fotografowi dobrej roboty. Tę wykonał Lachlan Bailey. Efekty jego sesji zdjęciowej można podziwiać w kwietniowym numerze Vogue Paris. A w niej jeszcze więcej odsłoniętych części ciała pięknej modelki.

Zobacz efekty odważnej sesji zdjęciowej Anji Rubik:

Przeczytaj więcej
Komentarze