Posłanka PiS protestuje. Harcerstwo promuje homoseksualizm?

Wojciech Kozicki
26.09.2018  15:35
posłanka Anna Sobecka
posłanka Anna Sobecka Fot: Facebook.com

Była pracownica Radia Maryja napisała już do ministra.

Posłanka Anna Sobecka (Prawo i Sprawiedliwość), powołując się na Centrum Życia i Rodziny, twierdzi, że Związek Harcerstwa Polskiego stosuje homoseksualną indoktrynację. Jak podaje radiozet.pl, napisała już nawet w tej sprawie do minister edukacji (Anna Zalewska). Chce wiedzieć, w jaki sposób jak ZHP walczy z homoseksualizacją dzieci i młodzieży.

ZOBACZ TEŻ: Znany kabareciarz do minister edukacji: "Niech się pani pierd*lnie"

Sobecką oburzyło wystąpienie na Zlocie 100-lecia w Gdańsku naczelniczki ZHP razem z Robertem Biedroniem. Nie podoba jej się, że prezydent Słupska publicznie mówi o seksie z innym mężczyzną, nocnych klubach dla gejów i pornografii. Co więcej, jej zdaniem podręcznik dla drużynowych „Tężnia ducha” dopuszcza gejów do pełnienia odpowiedzialnych funkcji w harcerstwie.

Centrum Życia i Rodziny

Centrum Życia i Rodziny również protestuje przeciwko gejom w ZHP. Za niedopuszczalne uważa zaangażowanie Chorągwi Łódzkiej ZHP w takie wydarzenia jak Międzynarodowy Dzień Przeciw Homofobii, Transfobii i Bifobii. Grafiki tworzone z Grupą Wiara i Tęcza (grupa polskich chrześcijan LGBTQ) to dla członków CŻiP za wiele.

Wyrażam kategoryczny sprzeciw wobec promocji homoseksualizmu, biseksualizmu, transseksualizmu i innych dewiacji wśród dzieci i młodzieży w Związku Harcerstwa Polskiego – napisano w petycji Centrum Życia i Rodziny. (dzienniklodzki.pl)

Jak podaje Dziennik Łódzki, Chorągiew Łódzka jest krytykowana za zorganizowanie spotkania z aktywistami ruchu LGBT i edukatorami seksualnymi.

ZOBACZ TEŻ: Robert Biedroń, chce by Kościół w Polsce nie miał przywilejów i finansował się sam

Zagłosuj

Czy Robert Biedroń powinien być prezydentem Polski?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze