Prowadzący „Mam talent” aresztowany. Spowodował wypadek po alkoholu

Wojciech Kozicki
19.03.2018  13:43
Prowadzący Mam Talent
Prowadzący Mam Talent Fot: Facebook.com/Britain's Got Talent

Dziecko trafiło do szpitala.

Brytyjski prezenter telewizyjny Anthony McPartlin znany jest m.in. z prowadzenia programu „Mam talent”. W niedzielę 18 marca, około godziny 16:00, został aresztowany. Jak podaje metro.co.uk, spowodował wypadek samochodowy w Londynie.

Do kolizji 3 pojazdów doszło na Lower Richmond Road w Mortlake. Kilka osób odniosło niegroźne obrażenia. Było wśród nich 3-letnie dziecko, które zabrano do szpitala. Wobec 42-letniego gwiazdora będzie toczyć się postępowanie. Oskarżono go o prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu.

Odwyk, rozwód i telewizja

McPartlin to nie tylko "Mam talent". Znany jest również z takich programów jak "Saturday Night Takeaway” i „Pop Idol”. To także laureat nagród British Academy Television Awards.

Jak podaje mirror.co.uk, w 2018 roku głośno było o nim za sprawą rozwodu i rozpadu 11-letniego małżeństwa z żoną Lisą. Zobowiązał się przekazać jej połowę swojego majątku, który oszacowano na 60 milionów funtów. Chciał, aby miała wsparcie ”finansowe i emocjonalne”.

W 2017 roku przeszedł terapię odwykową. Zmagał się z uzależnieniem od alkoholu i środków przeciwbólowych.

Szczątki samochodu wciąż na miejscu wypadku. Ant McPartlin podejrzany o prowadzenie po alkoholu. Jest już w domu - napisał Jonathan Swain na swoim Twitterze.

WIĘCEJ NEWSÓW I ROZRYWKI? SPRAWDŹ PLANETĘ NA FACEBOOKU!

Zagłosuj

Czy oglądasz program "Mam talent"?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze