Nowy sposób walki z napalonymi imigrantami. Antygwałtowe spodnie sprzedają się jak świeże bułeczki

Magdalena Barszczak
07.02.2018  16:39
Antygwałtowe spodnie nowym hitem w Niemczech
Antygwałtowe spodnie nowym hitem w Niemczech Fot: Twitter.com/leugimfigueroa

Autorka urządzenia chce, by Niemki nie bały się wychodzić na ulicę.

Najpierw były bransoletki i strefy bezpieczeństwa dla kobiet. Teraz nowym narzędziem do walki z napaściami seksualnymi ze strony imigrantów w Niemczech mają być… spodenki antygwałtowe. Na pomysł wpadła Sandra Seilz. Sprzedają się jak świeże bułeczki – chwali się autorka urządzenia.

Jak informuje voiceofeurope.com, 42-latka stworzyła spodnie z myślą o bezbronnych Niemkach. Kobiety boją się wychodzić na ulicę. Sandra sama doświadczyła bezradności, kiedy została zaatakowana przez trzech pijanych mężczyzn. Gdyby nie interwencja przechodnia, mogłoby dojść do gwałtu.

Miałam ochotę stworzyć szorty, które sprawią, że kobiety na całym świecie poczują się bezpieczniej – opowiadała Seilz. (voiceofeurope.com)

Materiał „bezpiecznych spodni” jest odporny na rozdarcie i przecięcie. W pachwinach znajdują się ochraniacze. Nacięcia wzdłuż talii zapobiegają spuszczeniu lub zerwaniu spodni. Ponadto są wyposażone w alarm, który uruchamia się po zerwaniu zawleczki.

Internauci sądzą, że Niemcy wykazują dużą niekonsekwencję w swoim zachowaniu, przyjmując uchodźców, a jednocześnie broniąc się przed nimi. Niektórzy sprawę traktują z przymrużeniem oka.

Zabawne jest, że podobno wszystko u nich w porządku, przyjmują imigrantów z otwartymi ramionami, a wykupują od razu takie cuda - pisał vartan. (wykop.pl)

Do kompletu jeszcze kaganiec antypenisowy i będzie git - można se pobiegać - dodał oniryczny. (wykop.pl)

Popyt na wynalazek jest bardzo duży, nie tylko w Niemczech. Seilz ma nadzieję przenieść produkcję do Indii, aby umożliwić bardziej przystępne ceny.

Wyprodukowaliśmy tylko małą serię, ale została ona wyprzedana bardzo szybko – mówiła. (voiceofeurope.com)

W przyszłości antygwałtowe spodnie mogłaby występować także w innych wersjach, np. jako dżinsy.

Zagłosuj

Co sądzisz o antygwałtowych spodniach?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze