Ta aplikacja na upały bije rekordy popularności. Sprawdź, czy ciebie też chłodzi!

Magdalena Kulej
02.08.2018  15:36
Upal
Upal Fot: shutterstock.com

W ciągu kilku dni program pobrało już milion użytkowników.

Za ciepło? To nic. Z pomocą spieszy Hody Coder, twórca niezwykle popularnej ostatnio aplikacji. Bo w końcu milion pobrań w ciągu kilku ostatnich, bezlitośnie upalnych dni musi o czymś świadczyć.

Na program natknął się niedawno Maciej Gajek, dziennikarz polskiego Newsweeka. Swoim odkryciem podzielił się w sieci. Teraz, Portable Fan, aplikacja, która imituje dźwięk wentylatora, to prawdziwy hit wśród posiadaczy smartfonów.

Choć zdarzają się mniej pochlebne opinie o aplikacji, a niektórzy użytkownicy ze zdziwieniem informują, że do du*y. Nic, a nic to nie działa, Portable Fan zaskarbił sobie spore grono wiernych użytkowników.

Apka miała być żartem, ale wielu internautów donosi, że faktycznie czuje ulgę i przyjemny powiew wiatru. Internauci doceniają też łatwość obsługi wiatraka, możliwość wyboru jednego spośród 2 kolorów, a także aż 3 kojące dźwięki.

Wow! To jest niewiarygodne! Na takie upalne dni jest idealny, nie dość, że chłodzi, to daje przyjemny dźwięk – dodaje Radek. (Google Play)

Dźwięk numer 3 włączam przed snem, skutecznie relaksuje i pozwala mi w spokoju przespać noc. Polecam – recenzuje Tomasz. (Google Play)

Polecam zanurzyć telefon w wodzie, wtedy będziemy mogli cieszyć się efektem przyjemnej mgiełki – pisze Krzysztof. (Google Play)

Aplikacja Portable Fan jest dostępna do pobrania za darmo w sklepie Google Play. Na razie ucieszy jedynie użytkowników systemu Android.

Zagłosuj

Jak radzisz sobie z upałem?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze