Pół człowiek, pół pies. Bestia terroryzuje miasto

Magdalena Kulej
18.04.2018  11:15
Pół pies, pół człowiek
Pół pies, pół człowiek Fot: youtube.com/The truth is out there

To może być Demogorgon.

Tajemnicze stworzenie budzi panikę na ulicach Totoras w prowincji Santa Fe we wschodniej Argentynie. Lokalne media donoszą o pół psie, pół człowieku, który grasuje w mieście.

Jak podaje perfil.com, dowodem na jego istnienie mają być relacje rzekomych świadków i zdjęcia, na których widać zarys bliżej niezidentyfikowanego zwierzęcia.

Zobacz także: Sennik - pies, co oznacza sen o psie?

Mieszkańcy miasteczka przekonują, że tajemnicza bestia włóczy się po ulicach i zabiła już dwa psy. Stworzenie miało zaatakować pitbulla i owczarka niemieckiego, a następnie zniknąć.

Byłem w szoku. Widziałem go. Spojrzał na mnie, odwrócił się, a potem zaczął się ruszać jak kangur i skoczył z mostu – powiedział jeden z mieszkańców. (perfil.com)

ZOBACZ TAKŻE: W lesie znaleziono „potwora”. Policja odniosła się do sprawy

Terroryzujący miasto pół człowiek, pół bestia wywołuje nie tylko strach, ale i wiele ciekawych teorii. Wśród internautów znaleźli się tacy, którzy porównują tajemniczą bestię do przerażającego Demogorgona z serialu Netflixa „Stranger Things”. Wielu dostrzega też podobieństwo do Remusa Lupina, wilkołaka z sagi o Harrym Potterze.

lupin
lupin Fot: twitter.com/ViToPiuS
Zagłosuj

Czym jest tajemnicza bestia z Santa Fe?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze