Pupa warta miliony. Pogodynka ubezpieczyła swoje pośladki

Magdalena Kulej
21.02.2018  16:50
Sol Perez
Sol Perez Fot: instagram.com / lasobrideperez

Nie mogła dłużej ryzykować.

Argentyńska pogodynka dobrze wie, że jej ciało ma spore znaczenie w zawodzie prezenterki. Uwagę telewidzów stale przykuwają jej imponujące pośladki, które właściwie uczyniły z niej ikonę południowoamerykańskiej telewizji.

To dlatego 24-letnia Sol Pérez zdecydowała się zapewnić im odpowiednią ochronę. Jak podaje eldia.com, seksowna pogodynka oszacowała ich wartość na 2 miliony pesos (340 tys. zł) i zdecydowała się ubezpieczyć je od wszelkiego ryzyka.

Oznacza to, że jeżeli jakakolwiek szkoda przytrafi się tej pupie, Pérez otrzyma satysfakcjonujące odszkodowanie. To dla niej pewna forma wynagrodzenia za pot i łzy, które wylała na siłowni, pracując nad swoim wyglądem. Jak sama przyznała, nie było łatwo zrzucić 10 kilogramów.

pogoda

Zadośćuczynienie za poświęcenie

Fanów „dziewczyny od pogody” wcale nie dziwi troska o krągłości. Kosztowne kształty Sol obserwuje na Instagramie już ponad 2,5 miliona osób. Wszyscy z entuzjazmem podziwiają jej liczne zdjęcia, na których na pierwszy plan wysuwają się zwykle... pośladki. 

Sol nie jest pierwszą latynoamerykańską pogodynką, która zasłynęła jako posiadaczka okazałych kształtów. W tej kwestii dorównują Argentynce przede wszystkim Meksykanki. Jak podaje elpais.com, to one są powodem, dla którego w tym kraju wieczorna prognoza pogody jest jednym z najbardziej dochodowych produktów na szklanym ekranie.

Zobacz zdjęcia pupy za 2 miliony pesos:

Przeczytaj więcej
Komentarze